Moderní koupelny Praha

koupelny Prahamoderní koupelny Praha 1koupelnyLuxusní koupelny 3Luxusní koupelny Praha 4

Vřele všechny zveme do naší nové luxusní vzorkovny. Byla otevřena v roce 2017 na Žižkově, v Praze 3. Naleznete zde vše pro realizaci luxusní koupelny jako třeba koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové koutyV naší vzorkovně-prodejně (150 m2) jsou vystaveny a představeny luxusní koupelny od firmy Dornbracht a Alape. Tyto firmy se specializují na koupelny dle nejnovějších trendů, aby mohly uspokojit i nejnáročnější zákazníky. Dornbach i Alape jsou ověření dodavatelé luxusních koupelen.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte
774 221 009

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3
luxusni-koupelny-praha.cz

Moderní koupelny - nechte se inspirovat

Nadnárodní společnost Dornbracht Group se za 60 let své existence stala leaderem ve výrobě prémiových armatur (významně se podílela na vývoji), jak v designu tak architektuře, ale i v samotné technologii. Počátkem roku 2001 se stala součástí koncernu Dornbracht Group také společnost Alape. Mezi výrobci sanitárních zařízení má tato společnost obrovské renomé. V DG centru v Praze na Žižkově Vám luxusní baterie Alape osobně představí. Proškolení pracovníci pomohou vybrat to nejlepší pro Vás!

Koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - sprcha nového tisíciletí

Inovativní technologie jakou je systém PERFORMING WATER posouvá výrobky Dornbracht na vyšší úroveň skýtající současný maximální luxus. Jde především o obsáhlé možnosti optimalizování toku vody. Způsoby jako jsou např. forma deště, intenzivní pulzující nebo zahalující proud vody, dodávají na originalitě, kterou luxusní sprchové kouty a luxusní vany skýtají.

Luxusní koupelny – transforming water system

Unikátní systém TRANSFORMING WATER vznikl na základě dlouhodobých poznatků a zkušeností. Cílem tohoto systému je dosáhnout maximálně příjemného pocitu z koupele. Díky designu, architektuře a technologie Vám může nabídnout dokonalé místo, kde můžete relaxovat a načerpat novou energii. To především umožňuje harmonizace vody, světla a vůně. Vaše koupelna se tak může stát místem, kde se budete cítit naprosto skvěle.

Luxusní koupelny - sanitární "Alape" vybavení

Společnost ALAPE vznikla v roce 1996 v Německu, v Penigu. Zakladatelem byl podnikatel Adolf Lamprecht. Společnost se stala "defakto" definicí pro nadstandardní řešení sanitárního sortimentu. Produkty určené pro luxusní koupelny byly od počátku ve středu zájmu pro tuto společnost. Během své existence přišla tato společnost s řadou inovací. Náleží jí například prvenství ohledně výroby vestavěných umyvadel, koupelnová skřínka vč. zabudovaného umyvadla, a jiné. Designéři této společnosti se dnes soustředili hlavně na dřezy a koupelnový nábytek, který prošel za poslední léta velkým vývojem a právě ALAPE byla jedním z výrobců, kteří nastavili nový směr. Tak výrazně přispěla k dnešní podobě luxusních koupelen.