Fasádní práce ceník

Fasády neposkytují stavbám pouze více či méně slušivý kabát, ale hlavně chrání dům před povětrnostními vlivy.

Naše firma nabízí veškeré fasádní práce – fasády a zateplování rodinných domů, nátěry fasád, revitalizaci a zateplování panelových domů, rekonstrukce balkónů a teras, sanace fasád a izolace proti vodě, rekonstrukce fasád historických objektů,

Veškeré fasádní práce provádí naši vyškolení a prověření pracovníci za pomoci moderních certifikovaných materiálů a potřebné stavební techniky.

Nabízíme vám možnost objednat si u nás veškeré fasádní práce na klíč. Jsme schopni vám vyhovět v krátkém časovém úseku a za rozumných cenových podmínek.

Nebudete muset shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti. Fasádní práce u nás zrealizuje dobře sehraný tým a vyhnete se tak starostem. Ve svém týmu disponujeme všemi potřebnými odbornostmi. Zaručujeme profesionální služby. Žádná zakázka pro nás není ani malá ani příliš velká.

Při objednávání fasádních prací je potřeba přemýšlet nejen o ceně, estetické funkci a užitných vlastnostech fasády. Je nutné vzít v potaz také tepelně izolační vlastnosti fasády a její schopnost dýchat. Materiály použité na fasádě by měly zaručovat stálost proti povětrnostním vlivům, což jsou hlavně prudké změny teploty, sluneční záření, déšť, mráz atd.

V případě zájmu o fasádní práce k vám přijede náš odborník, který s vámi probere všechny vaše požadavky, navrhne vám nejvhodnější řešení, poradí s výběrem materiálu i barevnou kombinací, a vypracuje podrobný rozpočet. Vy se pak sami rozhodnete, zda služby firmy Bohemia Decor Group s.r.o. využijete. Při realizaci fasádních prací se vždy snažíme vyhovět přání zákazníka a poskytované služby přizpůsobit jeho požadavkům.

Naše firma si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Cenovou nabídku vám vypracujeme zdarma.

Fasádní práce - z čeho lze vybírat

Klasické omítky

Pokud si nejste jisti s výběrem té správné omítky, rádi vám s výběrem pomůžeme. Zapůjčíme vám také vzorník struktur a barev jednotlivých druhů omítek.

Minerální šlechtěná omítka - její výhodou je poměrně nízká cena, nevýhodou je dost obtížná aplikace a hlavně nutnost povrchového ošetření fasádní barvou.

Akrylátová omítka - je vodoodpudivá a pevná, cenově nejdostupnější. Má menší odolnost proti ušpinění a nedoporučuje se její použití na zateplovací systémy s minerální vlnou.

Silikátová omítka - je používaná zejména na izolaci z minerální vlny. Je paropropustná, přirozeně odolná proti mechům a řasám.

Silikonová omítka - má výbornou pružnost a nejmenší špinivost. Spojuje nejlepší vlastnosti akrylátové a silikátové omítky.

Rýhovaná omítka – vrchní omítka, při vyhlazování vytváří rýhovanou strukturu. Podle směru tahu hladítka může být orientace rýh svislá, vodorovná, vlnitá nebo točená.

Zrnitá omítka - vrchní omítka bez rýhování, která má po nanesení stejnoměrně zrnitou strukturu, vytvořenou vyšším počtem zrn.

Škrábaná omítka - vrchní omítka se zajímavou strukturou a slídou. Používá se jak na renovaci, tak i na novostavby.

Zavěšené fasády

Zavěšené fasády se skládají z rastrů, na které se upevňuje vnější plášť. Může se jednat o desky s vrstvou minerální omítky, profilovaná prkna, kamenné či plastové panely, betonové kameny nebo skleněné tabule.

Předezděné fasády

Jedná se vystavění fasádní zdi, která se vyzdí před obvodovými stěnami domu. Vyzdívají se z lícových cihel, vápenopískových cihel nebo přírodních kamenů. Mají dlouhou životnost a jsou prakticky bezúdržbové.

Dřevěné fasády

Na dřevěné fasády se používá zejména západní červený cedr, sibiřský modřín a finská borovice. Tyto dřeviny patří k nejtrvanlivějším dřevinám. Mají vysokou odolnost proti povětrnosti a krásný vzhled. Fasády z dřevěného obkladu vyžadují velkou opatrnost. Volba druhu a kvality dřeva, prvotní ošetření a průběžná údržba mají zásadní vliv na životnost fasády.

Fasádní práce – ceník (orientační)

 

Kč/jednotka

Omytí fasády vysokotlakem

18Kč/m2

Omytí obkladů

150Kč/m2

Běžná venkovní penetrace

20Kč/m2

Hloubková venkovní penetrace

30Kč/m2

Zateplování fasád-polystyren

od 300 Kč/m2

Zateplování fasád- minerální vata

od 320 Kč/m2

Fasády akrylát           

od 130Kč/m2

Fasády silikát

od 150Kč/m2

Fasády silikon

od 180Kč/m2

Nátěry a nástřiky betonových konstrukcí SIKA- Sikagard

od 140Kč/m2

Nátěry a nástřiky betonových konstrukcí JUB - Takril

od 130Kč/m2

Lešení 1 měsíc (doprava, výstavba, pronájem)

120Kč

Plošina rameno 18 m 1 den

6.000Kč

Montážní věž  8 m, 1 týden

4.500Kč

Montážní výtah 1 týden

6.000Kč

Horolezec 1 den

3.500Kč