Rekonstrukce koupelny

Zdědili jste typický panelákový byt, kterých se za minulého režimu stavěly stovky a tisíce, a přemýšlíte, jak ho přizpůsobit standardům moderního bydlení? Máte v něm umakartové jádro, za něž se styděla již vaše babička, poté vaši rodiče a nyní jste štafetu přebrali vy? I s tím se dá něco dělat. Neházejte flintu do žita a pojďte se s námi podívat, jak vám můžeme rekonstrukci koupelny usnadnit.

Ničeho se nebojte, kontaktujte nás a my vše vyřešíme za vás

Jestliže vám už teď vstávají vlasy hrůzou na hlavě z toho, co bude potřeba zařídit předtím, než se vůbec do rekonstrukce pustíte, můžete si dát nohy na stůl a vytočit naše číslo. Celým procesem rekonstrukce bytového jádra vás provedeme a pro vás to nebude nic náročného. Od prvního kopnutí budete mít novou koupelnu hotovu do 14 dnů.

Promyslete si design vaší nové koupelny

Na vás však zůstane to nejdůležitější, rozhodnout o vzhledu koupelny, použitých vybavovacích prvcích a době, kdy se do rekonstrukce chcete pustit. Ale i s designem vaší nové koupelny vám pomůžeme, podívejte se do naší fotogalerie rekonstrukcí bytových jader a nechte se inspirovat. Pokud se ale stále nemůžete rozhodnout, jak by měla vaše koupelna ve finále vypadat, nabízíme vám služby našich zkušených designerů, kteří vám rádi připraví několik návrhů s ohledem na prostor vašeho bytového jádra a budou s vámi konzultovat možné úpravy a přizpůsobení. Nakonec oceníme, pokud nám po dokončené rekonstrukci pošlete fotografii vaší koupelny pro inspiraci našim případným budoucím zákazníkům.

Jakou technologii preferujete? 

Víte-li již, jaká by měla být vaše koupelna po vzhledové stránce, je potřeba promyslet, jakou technologii budete chtít použít na její vybudování. S tím vám velmi rádi pomohou naši architekti, kteří s vámi proberou i detaily návrhu a navrhnou případné další stavební úpravy, které zajímavě vylepší vzhled vaší koupelny a vás by ani nenapadly. Na vás tak bude rozhodnout se především, zda budete chtít bytové jádro vyzdít nebo se rozhodnete pro montáž sádrokartonu. Výhodou sádrokartonových příček je minimalizace pomocných zednických prací a díky tomu i velmi zajímavá cena rekonstrukce koupelny.