O nás

Zestárnul vám dům či byt nebo Vám již nevyhovuje dispozičně? Důvody pro rekonstrukci nebo přestavbu jsou různé, zásah do obytných prostor je ale vždy náročný – časově i finančně.

Můžete být sebezručnější, ale jako laik nemáte šanci naplno proniknout do stavební problematiky a při rekonstrukci se ochuzujete o spoustu různých možností, jak vylepšit váš byt nebo dům. Profesionál vám při rekonstrukci dokáže poradit a zkušeně vás provede všemi úskalími rekonstrukce. Ví, přesně, co dělat, ušetří vám ve výsledku hodiny času, spoustu stresu a v neposlední řadě i nemalé peníze.

S naší firmou už nebudete muset mít strach, kde seženete zedníky, elektrikáře, instalatéry, obkladače a další profese potřebné k úspěšné rekonstrukci. U nás máte vše, co potřebujete pro rychlou a hlavně kvalitní rekonstrukci. U nás máte záruku včasného dokončení dle předem dohodnutého termínu a jistotu, že částka dle naši cenové nabídky je pro nás zavazující a nebude překročena.

Nechte váš byt nebo dům rekonstruovat profesionály!

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. je stavební firma, která se zaměřuje na široké spektrum stavebních činností spojených s rekonstrukcemi bytových jader, koupelen, bytů či celých domů v privátní i veřejné sféře. Naše práce spočívá v návrhu ideálního řešení a v následné úplné realizaci přestavby včetně finální kompletace.

Našim zákazníkům nabízíme rekonstrukce na klíč dle individuálních přání od roku 1997. Provádíme kompletní rekonstrukční práce od bourání a demontáží přes kompletní zednické práce, sádrokartonářské práce, elektrikářské práce, úpravu i montáž vzduchotechniky, instalatérské práce, topenářské práce, úpravy plynu, pokládku i dodávku podlahových krytin, obkladačské práce včetně malířských prací až po vyřezání panelů či zajištění statického posudku.

Cílem našich zaměstnanců je odvést kvalitní práci – vždy v termínu.

Žádná rekonstrukce pro nás není nemožná. Nikdy od nás neuslyšíte, že něco nejde. I velmi netradiční nápady bereme jako výzvu a ne jako problém. Vždy se snažíme najít optimální řešení podle požadavků zákazníka. Zakládáme si na osobním přístupu a plnění dohodnutých termínů. Zařídíme za vás i veškerou „úředničinu“.

Své spolupracovníky si pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby byli profesně zdatní. Spolupracujeme pouze s nejlepšími specialisty v oboru. Stejně tak se snažíme vyjít maximálně vstříc potřebám a přáním zákazníka. K našim přednostem patří také flexibilita a plnění práce ve smluvených termínech.

Zaručujeme  prvotřídní  služby, dokonalý  výsledek a provádíme kompletní servis od A do Z. Přinášíme zákazníkům inspiraci a nabízíme originalitu navrhovaného technického i designového řešení, nabízíme také služby bytového architekta a poradenství v dispozičním uspořádání bytů. Přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě!

Hledáte zručné odborníky pro vaši rekonstrukci? Máte zájem o určitý typ rekonstrukce, a přesto jste u nás nenašli, co jste potřebovali? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme a vymyslíme společně ideální řešení.

Přednosti firmy Bohemia Decor Group s.r.o.

  • Garantujeme velmi příznivé ceny – dokážeme se velmi dobře orientovat v nákladech, jsme kreativní a dokážeme optimalizovat veškeré náklady na rekonstrukci
  • Vysoká kvalita námi odváděné práce se smyslem pro detail
  • Profesní zdatnost našich pracovníků
  • Plnění ve smluvených termínech
  • Rekonstrukce podle předem dohodnutých podmínek
  • Flexibilita a citlivé vnímání požadavků zákazníka
  • Spolupracujeme pouze s nejlepšími specialisty v oboru, které si velmi pečlivě vybíráme

Naším cílem je vysoká kvalita námi odváděné práce a naprostá spokojenost zákazníka, který je nám nejlepší reklamou. Vysoká odbornost našich specialistů, dlouholetá zkušenost firmy a individuální přístup k zákazníkovi jsou u nás zárukou vaší spokojenosti.

Naše firma vám provede kompletní rekonstrukce rychle a kvalitně!

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu