Izolace stropu foukaná

Budete zateplovat strop? Pak zkuste foukanou izolaci!

Uvažujete o bezpečné izolaci stropu, střechy či jiných prostor s rychlou návratností vaší investice? Zkuste foukanou, jedinečný způsob nehořlavého a odolného zateplení se 100% pokrytím. Tato foukaná izolace stropu patří díky svým vlastnostem, aplikaci i pořizovacím nákladům k jednomu z nejefektivnějších řešení.

Izolace stropu foukaná je precizní materiál pro vyplnění všech stropních dutin a snadno ji lze dostat v kompaktní vrstvě všude tam, kam potřebujete a oceníte i její rychlou aplikaci v řádu pouhých pár hodin. Chrání před mrazy i vedry, je ekologická a neškodí životnímu prostředí. Nezanechá po sobě žádný odpad, je nepřilnavá, neobsahuje stopy lepidel ani silikony, po zbytek užívání zůstane prodyšná i nehořlavá a může ušetřit až 50 procent nákladů na vytápění. Další výhodou je také její odolnost vůči vlhkosti a možným plísním v domě i její akustické vlastnosti.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. vám takovou izolaci stropu nabízí. Izolace stropu foukaná, kterou naši profesionální odborníci aplikuji je vhodná např. pro zateplení stropních i klenutých konstrukcí, průmyslových podhledů, při zateplování stěn i půdních vestaveb.

Mimo foukané izolace stropu nabízíme i rekonstrukce bytu a kompletní rekonstrukce bytového jádra.

Izolace stropu foukaná - od společnosti Bohemia Decor Group

Poskytujeme veškeré spektrum stavebních činností, disponujeme veškerou potřebnou technikou a vlastními proškolenými pracovníky, používáme prověřené materiály a technologie. Foukaná izolace stropu je u naší firmy vždy nabízena tzv. na „klíč“. U firmy Bohemia Decor Group s.r.o. za vás vše zrealizuje dobře sehraný tým. Při foukané izolaci stropu  nebudete muset shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti.

Izolace stropu foukaná proběhne s firmou Bohemia Decor Group s.r.o. v krátkém časovém úseku a za rozumných cenových podmínek. Naše firma se snaží o profesionální a individuální přístup ke každé zakázce při zachování vysokého stupně kvality.

Potřebujete více informací o foukané izolaci stropu? Kontaktujte naše techniky nebo si domluvte posouzení vašeho objektu, které poskytujeme zdarma. Správné řešení foukané izolace stropu najdeme pro každý objekt.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, dodržení nasmlouvaných termínů, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla a záruční i pozáruční servis.

Kontaktujte nás, vypracujeme vám nezávaznou nabídku zdarma.

Izolace stropu foukaná není náročná na čas. Strop o velikosti cca 100 m2 jsou naši profesionální pracovníci schopni zateplit během čtyř až pěti hodin. Izolace stropu foukaná nevyžaduje žádné omezení chodu domácnosti, během našich izolačních prací tak můžete obývat váš byt naprosto bez omezení a není ani nutné ve většině případů vyklízet např. půdu a podobně.

Pro izolaci stropu foukanou se používá nehořlavá minerální vlna tvořená čedičovými či křemičitými vlákny a dalšími přísadami. Jde o materiál s dlouhou životností, odolný vůči plísním, hnilobě, vlhkosti i škůdcům. Další výhodou tohoto materiálu je, že nemění svůj tvar a objem, zajišťuje vysokou tepelnou i částečnou zvukovou izolaci a zároveň je prodyšný.

Při procesu foukané izolace stropu se izolační materiál nanáší v rozmělněném stavu, a to pomocí foukacího přístroje, jenž umožní přístup materiálu i na těžko dostupná místa. Foukací hadice se dostane v podstatě kamkoli - i do obtížně přístupných míst. Dojde tak ke 100% pokrytí všech míst izolovaných prostor, včetně nepřístupných skulinek. Práce s foukacím strojem umožňuje velmi rychlou aplikaci foukané izolace stropu bez vedlejšího odpadu. Při aplikaci foukané izolace totiž není nezbytné sundávat horní plášť střechy.

Izolace stropu foukaná - výhody

 • oproti aplikaci deskových izolací neplatíte za odřezky, které vznikají při úpravě desek
 • v ceně izolace je většinou obsažena také práce
 • izolace vyplní všechen izolovaný prostor i jinak nedostupná místa
 • vysoká účinnost izolace stropu
 • má vysokou požární odolnost
 • nepodléhá vlhkosti, plísním ani hnilobě
 • aplikace proíhá za běžného provozu domácnosti, není třeba vyklízet izolovaný prostor
 • při aplikaci foukané izolace nevzniká odpad
 • realizace je rychlá - během cca 3 hodin
 • je nejjednodušším způsobem zateplení pro špatně přístupná místa, která by se musela velmi nákladně a složitě zpřístupňovat. 
 • nevznikají tepelné mosty, které vznikají po špatném uložení izolačních desek nebo pásů, u nichž se vyskytují ve spojích mezery
 • má odhlučňovací účinky
 • je velmi levná a počáteční investice se za několik let vrátí a pak šetříte za vytápění
 • foukaná izolace stropu pomůže ušetřit náklady za vytápění
 • čím méně budete topit, tím méně vytvoříte CO2 a šetříte přírodu

Izolace stropu foukaná – jak to probíhá

 • Nejprve naši technici zhodnotí stav vašeho objektu, vypracují předběžnou kalkulaci, poté navrhnou optimální řešení foukané izolace vašeho stropu.
 • K tomu, aby mohla realizace u vás úspěšně započít potřebujeme umožnit přístup do prostoru půdy a připojit na zdroj elektřiny 220V i 380V (min 16A jištění).
 • Po individuální schůzce před váš dům přijedeme s malým nákladním autem a přes hadici pomocí vzduchu foukáme na místo určení izolaci.
 • Materiál, který je od výrobce balený v pytlích se sype na autě do aplikačního stroje, kde dojde k jeho rozvláknění a vzduchem je hnán do konstrukce.
 • K aplikaci izolace nám stačí pouze malý montážní prostor, takže není nutné půdu předem vyklízet.
 • Technici hadici strčí až nakonec otvoru a foukáním aplikují již rozmělněnou izolaci, k rozmělnění izolace dochází na autě přes stroj.
 • Tímto způsobem lze tepelně izolovat převážnou většinu stropů. Pouze pokud váš strop nemá dutinu, pak je nutné vytvořit náhradní dutinu pro izolaci.
 • Celá realizace by měla proběhnout podle naplánovaného postupu, který navrhl náš technik. Vše trvá u stropu cca 100m2 3 až 4 hodiny.
 •  Váš dům se nestane staveništěm, a v průběhu realizace můžete v poklidu popíjet dole v obýváku kávu s přáteli.

Rádi Vám nabídneme naše služby v oblasti rekonstrukce bytu