Koupelnové obklady

Rozhodli jste se dát vaší stávající koupelně novou tvář a potřebujete vědět, jaké koupelnové obklady by byly nejvhodnější?

Naše firma nabízí kompletní sortiment koupelnových obkladů odpovídající moderním trendům. Jejich kombinacemi lze docílit originálních vzhledů. Koupelnové obklady nabízíme od nejlevnějších až po luxusní a k nim i příslušnou dlažbu a dekoraci.

V našem sortimentu naleznete i vany, sprchové kouty, umyvadla, zrcadla, vanové zástěny, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a sanitární keramiku.

Nabízíme vám i odborné poradenství zkušeného designéra a vypracování grafického návrhu koupelnových obkladů.

Naše nabídka spojuje praktičnost, styl i design. Pomůžeme vám vytvořit koupelnu, zařízenou přesně podle vašich představ a přání, která vás uspokojí ve chvílích, kdy hledáte uvolnění, pohodu a klid.

Koupelnové obklady z naší nabídky lze využít mimo jiné také jako obklady do kuchyně, v některých případech i jako obklady exteriéru.

Co vědět při nákupu koupelnových obkladů

Správně vybrat koupelnový obklad, tak aby lahodil oku a zároveň splňoval jakostní standard, není jednoduché. Výběr koupelnových obkladů určuje charakter místa, kde budou použity, požadovaný design či rozměry prostoru.

Obklady koupelnových stěn, mohou sahat až do výše stropu, většinou však dosahují do klasické výšky 2m.

Nákup by měl proběhnout podle reálných vzorků. Vybírat koupelnové obklady pouze podle katalogu, bez možnosti vidět jejich skutečný vzhled, může skončit velkým zklamáním.

Při nákupu koupelnových obkladů je potřeba pamatovat také na rezervu 10 až 15% na prořez, u menších prostor a u větších obkladů i více. Od každého použitého materiálu by měl zbýt alespoň 1 metr jako rezerva pro případ případných pozdějších oprav.

Velkoformátové koupelnové obklady

Velké formáty koupelnových obkladů lze použít do všech koupelen, včetně těch malých.

Velký formát působí elegantně a luxusně, prostor koupelny sjednotí a opticky zvětší. Koupelna tak nebude rozkouskována častými spárami.

Naše firma vám může nabídnout dostatek velkoformátových koupelnových obkladů, které můžete použít jak do velké tak do malé koupelny.

Koupelnové obklady z mozaiky

Můžeme vám nabídnout koupelnové obklady z mozaiky v lesklé i matné variantě, v nejrůznějších odstínech. Mozaiku můžeme poskládat jednobarevnou nebo míchanou z různých barev. Může být sestavena i z různých materiálů - keramika, sklo, kov nebo kámen.

Koupelnový obklad z mozaiky se dá rozebrat na jednotlivé kostičky nebo z ní můžeme nastříhat proužky. Kostičky mozaiky jsou podlepené papírem nebo speciální síťkou. Můžeme ji jednoduše rozstříhat a pak už jen nalepit.

Mozaiku je možno kombinovat s jakýmkoliv formátem obkladu.

Vytváření koupelnových obkladů z mozaiky je naše specialita. Pracovníci, kteří mozaiky sestavují, rádi překonávají zdánlivě nemožné a rádi si s jednotlivými kostičkami pohrají. Čím složitější je sestavování mozaiky, tím víc je práce zajímá a baví!  

Koupelnové obklady ze dřeva

Jestliže máte rádi dřevo a současně můžete akceptovat vyšší výdaje, může vám naše firma nabídnout koupelnové obklady ze dřeva.   Pro tento účel se používají tropické dřeviny, které jsou nejen tvrdé, ale i mastné, dobře odolávají vodě při absenci impregnace. Nejčastěji jsou používána tmavá africká dřeva - teak nebo wengé, brazilské dřevo ipé, ale i další druhy.

Koupelnový obklad ze dřeva je nutné chránit proti plísním, pravidelně musí být ošetřen antimykotickými prostředky.

Koupelnový obklad ze dřeva lze vložit do klasického obkladu jako široký pruh v určité partii stěny.

Třpytivé koupelnové obklady

Naše firma vám může nabídnout koupelnové obklady, které jsou doplněny o krystaly renomované firmy Swarovski.

Vhodným zkombinováním těchto třpytivých koupelnových obkladů lze vytvořit zajímavé obrazce nebo geometrické tvary s třpytivými záblesky.

Koupelnové obklady v netradičních tvarech

Obklady do koupelen nemusejí být vždy ve standardních rozměrech. Můžeme vám nabídnout originální tvary, různé povrchové úpravy a atypické rozměry obkladů.

Fantazii se meze nekladou a koupelna se tak může stát velice atraktivním a zajímavým prostorem, kde se vám bude také příjemně relaxovat. Netradiční tvary koupelnových obkladů učiní z mnoha koupelen naprosto fantastické interiéry.

Koupelnové obklady s originálními ornamenty

Do nabídky koupelnových obkladů od naší firmy patří také nejrůznější originální ornamenty obkladů, které mohou být jedním z nejvýraznějších prvků moderní designové koupelny.

Nabízíme jednoduché květinové vzory v decentním barevném provedení, geometrické vzory v různých stylizacích i celoplošnou dekoraci, která je jedním z nejimpozantnějších prvků designové koupelny.

Koupelnové obklady – další možnosti

Naše firma vám může nabídnout pro koupelnové obklady různé netradiční materiály:

- skleněné velkoplošné obklady,

- obklady z bambusu i plastů,

- pohledový beton,

- obklady s barevností surové hlíny,

- přírodní a umělý kámen,

- černá keramika kombinovaná s retro motivy

- tapetování PVC folií jako forma rychlé obměny jejího vzhledu.