Koupelny inspirace

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny a hledáte inspiraci?

Zařizujete koupelnu, nebo se chystáte na její rekonstrukci? Hledáte inspiraci pro koupelnu svých snů?  Nemůžete se rozhodnout? Víte, jak ji pojmete, nebo stále ještě nemáte žádné nápady? Bojíte se, že nebudete s výsledkem spokojeni? Nechte se raději inspirovat. Určitě i vy získáte konkrétnější představu vaší budoucí koupelny.

Dnešnímu životnímu tempu odpovídají maximálně účelné a pohodlné koupelny, stávají se jednou z nejfrekventovanějších místností v bytě a vytváří z odděleného vedlejšího prostoru, místnost navazující na obytné prostory. Jsou to především nové designy a technologie vybavení koupelen, které povznesly jejich interiér na vysokou estetickou úroveň. Koupelna se často stává i domácím centrem pohody a relaxace pro celou rodinu.

Koupelny a inspirace koupelnového vybavení je velmi důležitá pro každého, kdo se chystá realizovat, nebo rekonstruovat svou koupelnu. Inspirace z  již realizované rekonstrukce koupelny je nejlepším vodítkem. Každý z nás má sklony k jistému stylu, každému se líbí něco jiného. Náš osobní styl je formován především obecným míněním, názory se kterými se dnes a denně setkáváme a v neposlední řadě tím v čem jsme vyrůstali. Zařídit koupelnu tak, aby odpovídala dnešnímu životnímu tempu a spolehlivě sloužila dlouhá léta, není právě snadný úkol.

Ať už jste se rozhodli, že se pustíte do realizace koupelny sami, či chcete-li oslovit nějakou firmu, měli byste předtím získat inspiraci. Víte, co je moderní a co by ve vašich prostorech nejvíce vyniklo? Inspirace koupelny je důležitá. Před přestavbou celé koupelny, její části nebo jen výměnnou koupelnových doplňků, je vhodné se nechat inspirovat již vytvořenými řešeními.

Inspirace, jak zařídit koupelnu, se netýká jen toho, jak by vaše koupelna měla vypadat, jaký druh a barvu obkladaček zvolit, ale důležitá je i funkční a technická stránka celého řešení.

Inspirace koupelny není nikdy dost!

Může stát, že máte jasnou představu, jak má vaše budoucí koupelna vypadat a ve chvíli, kdy si budete prohlížet fotografie již zrealizovaných nebo navrhnutých koupelen, zjistíte, že ani toto řešení nevypadá špatně. Z inspirace pro koupelnu může vzniknout vytvoření zcela jedinečné koupelny.

Kde se nechat inspirovat před rekonstrukcí vaší koupelny?

Koupelny inspirace - u příbuzných a známých

Takto se většinou dozvíte velmi podrobné až vyčerpávající informace o konkrétním řešení. Ale budete čerpat inspiraci pro vaši koupelnu jen z velmi malého množství koupelnových sestav. Do kolika koupelen se tímto způsobem dostanete, abyste se nechali inspirovat pro vaši koupelnu? Mnoho jich asi nebude.

Koupelny inspirace - z katalogů

Podstatně větší inspiraci, širší spektrum koupelen získáte z firemních katalogů od firem, které se profesionálně sestavováním koupelen zabývají. Katalogy si můžete vzít domů a v klidu u kávy vybírat zařízení pro svou novou koupelnu.

Koupelny inspirace - z internetových portálů

Existují weby, které nabízejí nepřeberné množství inspirace při zřizování koupelny. Inspiraci pro svoji koupelnu zde najdete na jednom místě z mnoha zdrojů a navíc z pohodlí vašeho domova. Inspiraci zde naleznete z fotogalerií již realizovaných koupelen od profesionálů, koupelnových studií i specializovaných firem.

Koupelny inspirace - pomocí vizualizace

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. vám nabízí možnost přesvědčit se budoucím o vzhledu vaší koupelny pomocí vizualizace. Díky naší spolupráci s designérem a novým technologiím se můžete sami vyzkoušet, jak bude vaše budoucí koupelna vypadat. Sdělíte nám své požadavky, a my vám připravíme 3D grafické návrhy budoucí koupelny. Je to efektivní řešení, které vám zaručí koupelnu, se kterou budete spokojeni.

Vizualizace koupelny na míru – jak to probíhá:

  • setkání se zákazníkem v naší vzorkovně nebo v prostorách, kde bude rekonstrukce koupelny probíhat
  • představení služby interiérového designéra a 3D vizualizace
  • analýza požadavků zákazníka, konzultace ceny
  • osobní prohlídka a zaměření interiéru designérem
  • vytvoření půdorysného rozvržení v měřítku a prvotní vizualizace
  • setkání se zákazníkem, prezentace vizualizace a zapracování případných připomínek
  • vytvoření druhého návrhu vizualizace se zapracováním přání zákazníka
  • finální vizualizace koupelny

Vylaďte si svou vlastní koupelnu - nechte se inspirovat v naší fotogalerii.

Zde vám nabízíme inspirace koupelny v podobě ukázek námi již zrealizovaných koupelen - luxusní koupelny v různých stylech i kompaktní koupelny vhodné pro malé byty. A co nějaký netradiční design koupelny? Tady se můžete inspirovat různými styly. Sami si vyberete takový design, který se vám bude nejen líbit, ale který se bude do vaší koupelny nejvíce hodit. Podívejte se na současné trendy, inspirujte se a zmodernizujte i vy svou zastaralou koupelnu.

Nechte se inspirovat, rekonstrukce koupelny je pro většinu z nás významnou událostí a vyplatí se věnovat ji dostatek své energie, času a nadšeného zájmu. 

Koupelny inspirace od Bohemia Decor Group s.r.o.

Naše firma vám pomůže proměnit vaši koupelnu v příjemné místo relaxace a odpočinku. Můžete být při rekonstrukci koupelny klidně na dovolené a o vše se vám postaráme. Jsme firma se zárukou kvality a provádíme kompletní službu – rekonstrukce koupelny od A do Z.

Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci.

Jsme firma, která spolupracuje se všemi potřebnými profesemi. Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Spolupracujeme i s bytovým architektem, který vám navrhne interiéry přesně podle vašich představ. Zákazníkovi poradíme, jakou si má vybrat vanu, sprchový kout, umyvadlo, baterie nebo WC. Chcete chodit po vyhřáté podlaze? S instalací podlahového topení si poradíme také.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Koupelny inspirace - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce koupelny nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu