Levná rekonstrukce koupelny Praha

Vadí vám vaše stará umakartová koupelna?

Nezoufejte, máme pro vás levné a vkusné řešení...

Levná rekonstrukce koupelny Praha od firmy Bohemia Decor Group s.r.o

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. Vám ukáže, jak jí lze předělat v relativně luxusní prostor! Levně a bez celkové rekonstrukce, hluku a prachu!

Možná i vy už dlouhou dobu přemýšlíte o změně, ale nechce se vám pouštět do celkové rekonstrukce spojené se spoustou starostí nebo si to z finančních důvodů nemůžete dovolit. Levná rekonstrukce koupelny pomocí PVC folií, kterou vám naše firma může nabídnout, by tuto nepříjemnou situaci mohla vyřešit. 

Vaši koupelnu proměníme v příjemné prostředí, kde se vám bude příjemně odpočívat a relaxovat.

Zapomeňte na sekání dlaždiček, postačí speciální PVC barevná fólie. Její pomocí pro vás vytvoříme příjemný prostor, který na vás dýchne novotou. Můžete vybírat z cca 120 odstínů barev a dekorů - jednobarevné (lesklé i matné), metalické, imitace mramoru a dřeva, zrcadlové. Jsou vyrobeny přímo k tomuto účelu, do koupelen a vlhkého prostředí. Je možné kreativním způsobem pracovat se skleněnými a zrcadlovými plochami a použít je k individuální výzdobě prostoru. Nemusíte mít obavy, že se vám sloupne nebo nějak zdeformuje.

Fólie je trvanlivý a v podstatě jediný materiál, kterým lze rychle a levně provést levnou rekonstrukci koupelny. Je vhodná i k dekorování kuchyní.

Pro práce spojené s levnou rekonstrukcí koupelny zajistíme všechny potřebné profese. Pracují u nás odborníci na vodoinstalace, elektroinstalace, obkladačské i stavební práce.

Levná rekonstrukce koupelny Praha - můžeme začít do 48 hodin

Můžeme vám také nabídnout možnost EXPRESNÍ levné rekonstrukce koupelny – pokud má zákazník jasnou představu, levnou rekonstrukci koupelny zahájíme do 48 hodin!

Levná rekonstrukce koupelny pomocí folie - výhody

  • Rychlá instalace, která se obejde bez prachu, hluku a špíny. Doba instalace se liší dle stavu koupelny. V případě zachovalého jádra se jedná maximálně o 2-3 dny.
  • Cena, která je dostupná téměř pro každého
  • Vlhku vzdorná, plně omyvatelná (může přijít do kontaktu s vodou a saponáty).
  • Má dlouhou životnost - i po několika letech bude vypadat stejně.
  • Velký výběr dekorů.

Levná rekonstrukce koupelny - na práce spojené s aplikací folie poskytujeme záruku.

Levná rekonstrukce koupelny Praha - cenovou nabídku vypracujeme zdarma.

Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku, a tak budete mít možnost okamžitě posoudit jak moc levná rekonstrukce koupelny s Firmou Bohemia Decor Group může být.

Levná rekonstrukce koupelny pomocí folie - postup

Po zjištění stávajícího stavu a zaměření velikosti ploch se s vámi dohodneme na rozsahu požadovaných prací, vybereme dekor fólie a lišty z naší nabídky. Můžeme vám také navrhnout výměnou komponent v koupelně, a pokud budete souhlasit, výměnu provedeme. Na přání zajistíme i výměnu sanitární techniky.

Levná rekonstrukce koupelny pomocí folie - příprava povrchu

Nejdříve provedeme demontáž stávajícího vybavení koupelny (baterie, kliky dveří, umyvadlo, věšáky, zásuvky a vypínače, větrací mřížka, topné těleso) a stávajících těsnících lišt vany a stěn.  Potom musíme odstranit nečistoty, zatmelit případné otvory nebo praskliny a obrousit je, odmastit povrch stěn, na které budeme folie aplikovat.

Levná rekonstrukce koupelny pomocí folie - aplikace fólií a olištování

Na očištěné, odmaštěné a opravené stěny nalepíme folie, následuje nalepení folie na dveře a kryt vany. Po aplikaci fólie nainstalujeme kolem vany a do rohů stěn těsnící profily. Na závěr namontujeme PVC podlahové lišty kolem stěn.

Levná rekonstrukce koupelny pomocí folie - dokončovací práce

Nainstalujeme zpět původní komponenty koupelny (baterie, kliky dveří, umyvadlo, věšáky, zásuvky a vypínače, větrací mřížka, topné těleso). V případě, že si zákazník objedná výměnu sanitární techniky, nainstalujeme ji.

Levná rekonstrukce koupelny pomocí folie - předání díla

Provedeme finální úklid, se zákazníkem provedeme kontrolu práce a může dojít k předání díla.

Výsledek pro vás bude překvapující – stačí levná rekonstrukce koupelny pomocí folie a koupelna je jako nová.

Levná rekonstrukce koupelny - časté dotazy:

Levná rekonstrukce koupelny - jak dlouho rekonstrukce koupelny trvá?

Délka levné rekonstrukce koupelny se může lišit, vždy záleží na stávajícím stavu koupelny a složitosti zakázky. Pokud je koupelna v dobrém stavu tak levná rekonstrukce koupelny nepřesáhne 2-3dny.

Levná rekonstrukce koupelny - na jaký povrch lze fólie použít?

Záleží na tom, na jaký materiál se folie aplikuje a jaké fólie budeme používat. Fólie určené k levné rekonstrukci koupelny se dají použít pouze na hladké povrchy. Pro naši firmu však není problém použít jinou technologii a fólie, kterými je možné polepit i hrubé omítky.

Levná rekonstrukce koupelny - můžete fólii aplikovat i na zvlněný umakart?

Ano, to samozřejmě lze, ale problém se zvlněným umakartem se tím nevyřeší. Aplikovaná fólie pouze zakryje a zkopíruje původní povrch.

Levná rekonstrukce koupelny - nemůže se fólie poškodit při styku s vodou a jak ji čistit?

Fólie je vyrobena z voděodolného a plně omyvatelného materiálu s dlouhou životností. Bez problémů lze omývat saponátovými prostředky.

Levná rekonstrukce koupelny - můžete provést i výměnu sanitární techniky?

Ano, pokud si to zákazník bude přát, můžeme novou sanitární techniku zajistit a po aplikaci folie ji nainstalovat.

Levná rekonstrukce koupelny - je při levné rekonstrukci koupelny zajištěn úklid?

Ano, naše služby při levné rekonstrukci koupelny obsahují denní úklid společných prostor na vašem podlaží. Po skončení prací provádíme finální úklid také ve všech dotčených prostorách.

Levná rekonstrukce koupelny - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce koupelny nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu