Návrhy rekonstrukce bytového jádra

Nevíte si rady kde získat dobrý návrh rekonstrukce bytového jádra?

Při návrhu rekonstrukce bytového jádra upřednostňujeme osobní přístup zákazníka, který považujeme za ten nejlepší. Zjistíme tak veškeré požadavky, potřeby a co od rekonstrukce koupelny či celého bytového jádra nebo bytu zákazník očekává. Návrhy rekonstrukce bytového jádra provádíme ve spolupráci se zákazníkem. Můžeme vám nabídnout kompletní grafické návrhy rekonstrukce bytového jádra, ale i bytu, koupelny, WC nebo kuchyně. Není pro nás problém celkový designérský návrh bytového interiéru, celkové sladění barev, nábytku, podlah a maleb. Ke každému návrhu rekonstrukce vytvoříme cenovou kalkulaci.

S naší firmou můžete být při rekonstrukci bytu klidně na dovolené a o vše se vám postaráme.

Jsme firma se zárukou kvality a provádíme kompletní službu - rekonstrukce od A do Z.

Celkový návrh rekonstrukce bytového jádra musí splňovat všechny funkční požadavky, musí být praktický a ergonomický. Dle vašich představ a požadavků ve spolupráci s našimi odborníky navrhneme nutné stavební práce, provedení rozvodů elektřiny, vodoinstalací, obkladačských prací, instalace zařizovacích předmětů.

Návrhy rekonstrukce bytového jádra - dokážeme vše zařídit

S veškerým rozhodováním a plánováním vám samozřejmě velmi rádi pomůžeme. Můžete tak využít naše zkušenosti v oboru. Připravit pro vás kompletní návrhy rekonstrukce bytového jádra pro nás není složité. Naši odborníci vám vypracují několik 3D variant návrhu rekonstrukce bytového jádra abyste si dovedli díky vizualizaci lépe představit rozmístění jednotlivých zařizovacích předmětů a mohli posoudit výběr materiálů, tvarů a barev dlažby a souvisejícího vybavení. I sebemenší chybička v návrhu vám může do budoucna znepříjemnit jeho správné užívání.

Výběr všech materiálů a zařizovacích předmětů není problém – můžeme vám zapůjčit katalogy, ze kterých si v klidu domova budete vybírat obklady, dlažby, vanu, sprchový kout, vodovodní baterie, koupelnový nábytek a další zařizovací předměty. Pokud Vám nebude stačit výběr z katalogů, můžete si konkrétní materiál nebo výrobek prohlédnout ve vzorkovnách. Další možností je internet. Na webových stránkách výrobců najdete skoro vše…

Pokud se vám naše návrhy rekonstrukce bytového jádra budou líbit a pro rekonstrukci bytového jádra se rozhodnete, můžeme ji pro vás bez problémů zajistit. Naši firma disponuje všemi řemeslníky, kteří jsou pro rekonstrukci bytového jádra potřeba - od obkladačů, elektrikářů, podlahářů, sádrokartonářů přes instalatéry a montážníky nábytku. Jsou velmi organizováni našimi vedoucími pracovníky. Kontrola jejich činnosti je vykonávaná denně a máme vždy velmi dobrý přehled o stavu rozpracovanosti jednotlivých zakázek.

Cenovou nabídku rekonstrukce vám vypracujeme zdarma.

Návrhy rekonstrukce bytového jádra - základní otázky a odpovědi

Návrh řešení rekonstrukce bytového jádra není vůbec jednoduchá záležitost. Především je nutné si ujasnit veškeré funkce, které od nového bytového jádra očekáváte. Má sloužit k běžným každodenním činnostem, jako je koupání, sprchování, umývání. Slouží však také většinou k praní a sušení prádla. Dle druhu provozu domácnosti a dispozičních možností zde bývá umístěna toaleta. Celá rekonstrukce bytového jádra je zásahem do celé domácnosti a umakartové jádro je spojené s přilehlou kuchyní, předsíní.

Jaký typ bytového jádra mám, co stávající jádro umožňuje a bude nutné stavební povolení?

  • beton - musí být zachovány stávající rozměry, k tomu stačí ohlášení stavby
  • zděné příčky - při rozšíření rozměrů na úkor kuchyně nebo chodby je nutné stavební povolení. Při zachování stávajících rozměrů stačí ohlášení stavby. Pokud se bude rušit příčka mezi WC a koupelnou stačí ohlášení stavby
  • sololit, umakart - zde se jedná o výstavbu celého nového jádra, bude nutné stavební ohlášení nebo povolení dle posouzení místního stavebního odboru.

Jak by mělo nové bytové jádro vypadat?

Bytové jádro může mít hodně variant, např. koupelna a WC jsou oddělené, společné WC s koupelnou, původní koupelna je průchozí – můžeme zrušit 1x dveře buď mezi WC a koupelnou nebo směrem do kuchyně, koupelna bude zvětšena na úkor prostoru předsíně nebo kuchyně atd.

Bude nutný větší stavební zásah?

Někdy i pár centimetrů dokáže divy. Lze rozšířit koupelnu do dosud nevyužívaných nebo hluchých prostor jako jsou chodby, sousední místnosti a chcete to? Pokud ano, počítejte, že většímu stavebnímu zásahu se nevyhnete.

Vybavení WC?

Dle vašich požadavků můžeme použít nové combi či závěsné WC. Pokud bude WC samostatně, můžeme instalovat i malé umyvadlo.

Vybavení koupelny?

Musíme zvážit, zda vám bude lépe vyhovovat vana či sprchový kout.

Rádi se koupete ve vaně? Pak by do vany měl být zajištěn pohodlný a bezpečný přístup, měla by být pohodlná i pro největšího člena rodiny. Vanu můžeme pořídit ocelovou nebo laminátovou, kde si můžeme zvolit i tvar. K vaně můžeme přidat sprchovou zástěnu.

Vyhovujete vám víc sprchování nebo bude v koupelně nedostatek místa? Pak je sprchový kout správná volba. Opět je možné vybrat vaničku ocelovou nebo laminátovou, různé tvary a rozměry, zástěny, masážní panely.

Vodovodní baterie - kohoutkové, pákové, termostaty?

K umyvadlu použijeme spíše stojánkové, k vaně a sprchovému koutu nástěnné. Dnešní výběr vzhledu baterie je nepřeberný a v různých cenových relacích.

Obklad - dlažba?

Je na vkusu každého jedince. Je nutné si uvědomit, že právě tento výběr bude v konečném stavu ten nejdůležitější. Pro menší bytová jádra je lépe vybírat v odstínech světlejších, které prostor zvětšují.

Když se pro rekonstrukci rozhodnu, jak dlouho bude trvat a kde se budeme během rekonstrukce koupat, chodit na WC?

Doba trvání rekonstrukce záleží na rozsahu, pohybuje se většinou do 14 dní. Samozřejmě nejlepší řešení je možnost přestěhování během rekonstrukce k příbuzným nebo vám případně naše firma zajistí náhradní bydlení. Běžně je prováděna rekonstrukce za přítomnosti uživatelů bytu, voda a WC jsou vždy zprovozněny. 

Rekonstrukce bytu Praha a rekonstrukce bytového jádra provádíme na odborné úrovni.

Rekonstrukce bytového jádra - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce bytového jádra nabízíme i rekonstrukce koupelny

Další stránky ze sekce rekonstrukce

Rekonstrukce bytu Praha a i všechny ostatní rekonstrukce zvládáme na profesionální úrovni.