Přestavba bytu Praha

Plánujete přestavbu vašeho bytu?

Rádi byste vašemu starému bytu dodali nový čerstvý a moderní vzhled?

Přestavba bytu Praha od nás Vás nezklame

Pomůžeme Vám! Firma Bohemia Decor, s.r.o. zajišťuje veškeré stavební, projekční a řemeslné práce, které přestavba bytu vyžaduje. Zákazník je naším partnerem při tvorbě jakéhokoliv záměru, ať už se jedná o komplexní přestavbu bytu, drobné stavební úpravy nebo o náročnější rekonstrukce stavebních objektů. Poradíme vám s návrhem, výběrem vhodných materiálů a řešením celé přestavby. Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Spolupracujeme také s bytovým architektem, který vám může poradit s interiéry přesně podle vašich představ. Zákazník má volnou ruku při výběru jakéhokoliv materiálu.

Pro klidný výběr použitých materiálů a zařizovacích předmětů vám rádi zapůjčíme katalogy. Z těch si v klidu domova vyberete dveře, osvětlení, vanu, sprchový kout, vodovodní baterie, obklady, dlažby, koupelnový nábytek a mnoho dalších zařizovacích předmětů. Zapůjčíme vám i vzorník podlah a barev pro výmalbu.

Zajistíme také kompletní zpracování projektu a grafických návrhů přestavby bytu. Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci. Rekonstrukce bytů pro nás není problém.

Zákazník nemusí vyřizovat nezbytná povolení, shánět statické posudky, zajišťovat technickou dokumentaci, komunikovat s jednotlivými řemeslníky a koordinovat jejich činnosti, obstarávat si revizní zprávy a jiné protokoly. To vše zajistíme a přestavba bytu pro vás nebude problém!

Cenovou nabídku vám vypracujeme zdarma.

Přestavba bytu Praha - zaručíme Vám:

 • přestavba bytu na klíč
 • individuální přístup
 • profesní odbornost
 • kvalitní práci
 • férové jednání

Přestavba bytu Praha - průběh

Přestavba bytu - prohlídka současného stavu a zaměření

Přestavba bytu vyžaduje nejprve společné setkání se zákazníkem na místě a společně projdeme zamýšlenou přestavbu. Provedeme odborné zaměření jednotlivých místností a popřípadě si přestavovaný byt nafotíme. Schůzka většinou nezabere více jak hodinu. Poté vám budeme schopni vytvořit kompletní návrh přestavby bytu.

Přestavba bytu - návrh dispozičního řešení, cenová kalkulace

Na základě získaných informací a vašich požadavků vypracujeme návrh nejvhodnějšího dispozičního řešení výsledné podoby přestavby bytu. Po odsouhlasení vám zdarma vytvoříme cenovou kalkulaci zakázky. Výsledný technický nákres pak bude sloužit i pro jednání s úřady (stavební úřad, statik apod.).

Kompletně zpracovanou cenovou nabídku požadovaného rozsahu přestavby bytu Vám zašleme prostřednictvím mailu.

Pokud dojdeme se zákazníkem ke shodě je cenová kalkulace z naší strany již platná a může dojít k podpisu "Smlouvy o dílo" a následné realizaci přestavby bytu.

Přestavba bytu - samotná realizace

 • 1. až 2. den   Zbourání příček, demontáž bytového jádra, odvoz suti na skládku
 • 3. až 4. den   Vystavění nových příček
 • 5. až 7. den   Instalace rozvodů vody a kanalizace pro koupelnu a kuchyni
 • 8. až 9. den   Instalace rozvodů elektřiny a plynu, broušení a vystěrkování podlah
 • 10. až 11. den   Dodávka a montáž podhledu ze sádrokartonu
 • 12. až 17. den   Pokládka dlažby, obkladů, vyspárování, vnější štuky a malba
 • 18. až 20. den   Kompletace elektroinstalace, zařizovacích předmětů, kompletní úklid

Přestavba bytu - předání díla

Po dokončení přestavby bytu spolu celé dílo projdeme, zkontrolujeme a provedeme jeho předání. Součástí předávacího procesu je sepsání předávacího protokolu s uvedením všech provedených prací, předání kopie stavebního deníku, předání protokolu o tlakové a těsnostní zkoušce, vystavení a předání záručních listů k jednotlivým výrobkům, technická dokumentace, zápisy k provedeným zkouškám a revizních zpráv.

Po odsouhlasení předávacího protokolu vystavíme závěrečný daňový doklad a teprve od té chvíle začíná plynout záruční lhůta na montáž a dodávky materiálu v délce 2 roky.

Pak už zbývá, jen abychom vám popřáli příjemné bydlení a nechali vás vychutnat si radostné pocity z nové podoby vašeho bytu.

Přestavba bytu - časté dotazy

Lze financovat přestavbu bytu formou stavebního spoření?

Ano, čerpání finančních prostředků ze stavebního spoření, případně jakékoliv formy úvěru je dnes zcela běžnou záležitostí. Přestavba bytu lze ze stavebního spoření financovat.

Jsou práce při přestavbě bytu hlučné a v jakém čase jsou prováděny?

Práce spojené přestavbou bytu se bez hluku nedají provádět. Práce se zvýšeným hlukem provádíme zásadně pouze v pracovní dny a to v době 8.00 -17:00hod., abychom co nejméně omezovali ostatní obyvatele v domě.

Je návštěva technika a cenová nabídka zdarma?

Prvotní konzultace a cenová nabídka je součástí zákaznického servisu, který nabízíme zdarma.

Je při přestavbě panelového bytu zajištěn úklid?

Naše služby při přestavbě bytu obsahují denní úklid společných prostor na vašem podlaží. V případě přesunu materiálů provádíme úklid také ve všech dotčených prostorách včetně výtahu i chodníku.

Obsahuje přestavba bytu práci i s materiálem nebo si jej musíme obstarat sami?

Veškeré naše služby při přestavbě bytu jsou kompletně na klíč - zákazník si pouze vybere, vše ostatní od objednávky až po dodání materiálu na stavbu zajistíme.

Lze v bytě během přestavby bytu bydlet?

Důrazně to nedoporučujeme, i když teoreticky to možné je. Pokud je to možné, naplánujte si v době rekonstrukce bytového jádra dovolenou nebo se dočasně ubytovat u příbuzných či známých.  V případě, že se nebudete mít kam uchýlit, zajistíme vám na dobu přestavby panelového bytu náhradní ubytování.

Nechci, aby se v době přestavby mého bytu kouřilo. Je možné splnit tuto podmínku?

Tuto podmínku bez problémů splníme. Naši pracovníci mají přísný zákaz kouření na pracovišti.

Rekonstrukce bytového jádra - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce bytového jádra nabízíme i rekonstrukce koupelny

Další stránky ze sekce rekonstrukce

Rekonstrukce bytu a rekonstrukce bytového jádra zvládneme na profesionální úrovni