Rekonstrukce koupelny fotogalerie

Dosluhuje Vaše stará koupelna? Sníte o nové?

Rekonstrukce koupelny bývá atypická, uzpůsobená podle individuálního přání zákazníka. Například panelákové koupelny jsou atypické svojí stavbou, ale i tady lze rekonstrukcí vytvořit moderní koupelnu. Moderní koupelna musí splňovat mnoho požadavků.

Koupelna funguje nejen jako příslušenství bytu, ale také jako místo pro relaxaci. Každý člen domácnosti navíc koupelnu využívá jiným způsobem. Nechte si poradit od profesionálů z firmy Bohemia Decor Group s.r.o. a nechte si postavit koupelnu přesně podle vašich představ.

Rekonstrukce koupelny fotogalerie k nahlédnutí po pravé straně

Provádíme profesionální rekonstrukce koupelny v panelákových bytech i ve starší zástavbě od jednoduchých, ekonomicky nenáročných řešení, až po velkorysé projekty. Naše fotogalerie rekonstruovaných koupelen vám umožní prohlédnout si, co vás během rekonstrukce koupelny čeká. Chcete na vlastní oči vidět, jakou práci děláme? Pokud budete mít zájem prohlédnout si naši práci, kontaktujte nás, rádi vám naši práci ukážeme.

Rekonstrukce koupelny nabízíme jako komplexní službu. Provedeme kompletní rekonstrukci vaší staré koupelny a pomůžeme vám tak zmodernizovat a zútulnit váš byt či dům. Vše přizpůsobíme prostorovým dispozicím vašeho bytu. Naši pracovníci vám pomohou s veškerou přípravou rekonstrukce koupelny - od návrhu designu až po výběr materiálů. Poradíme vám, jaké vybrat umyvadlo, vanu nebo sprchový kout.

Pokud se rozhodnete pro koupelnu spojenou s WC, poradíme Vám jakým nejvhodnějším způsobem řešit rozložení jednotlivých prvků. Můžeme Vám např. doporučit výstavbu mezistěny, která vytvoří intimní zónu mezi toaletou a zbytkem koupelny. Uvažujete o instalaci podlahového vytápění? Ani to není nejmenší problém.

Jsme firma se zárukou kvality - rekonstrukce koupelny je naše specialita. Čím složitější je rekonstrukce koupelny, tím víc nás práce baví! Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci.

Rekonstrukce koupelny fotogalerie - zaručujeme:

 • přestavbu koupelny na klíč
 • individuální přístup
 • kvalitní a rychlou práci za odpovídající ceny
 • profesní odbornost
 • prověřené pracovníky

Rekonstrukce koupelny - postup:

Poté, co se společně domluvíme na podobě vaší rekonstruované koupelny, započnou samotné stavební práce. Naši zkušení řemeslníci zastanou všechny potřebné profese, takže se nemusíte starat o zajištění žádných dalších prací.

Nejdříve vždy vše pečlivě zaměříme, potom je sepsána smlouva o dílo. V ní je uveden termín realizace a celkový rozsah prací s podrobným rozpočtem. 

Délka rekonstrukce koupelny se pohybuje v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Záleží vždy na složitosti zakázky. Podle složitosti se samozřejmě může lišit také postup prací při rekonstrukci koupelny.

 • Začínáme vybouráním staré koupelny, včetně rozvodů vody a elektřiny, demontáží stávajícího vybavení koupelny, odvozem sutě na skládku.
 • Potom navezeme stavební materiál, vyzdíme nové stěny přestavované koupelny, osadíme nové zárubně.
 • Provedeme nové rozvody kanalizace, vodoinstalace a elektřiny, včetně přípravy pro připojení pračky.
 • Vyrovnáme a odizolujeme podlahu, připevníme vanu nebo sprchový kout, na WC připevníme mísu.
 • Následuje lepení obkladů, pokládka dlažby a spárování.
 • Pokud zůstává část neobložených stěn, tak je vyštukujeme a vymalujeme.
 • Nainstalujeme sádrokartonové podhledy na stropy koupelny případně WC a i s bodovým osvětlením.
 • Dokompletujeme elektroinstalaci /vypínače a zásuvky/, osadíme dveře a připevníme zařizovací předměty.
 • Vše ukončíme finálním úklidem.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete firmu Bohemia Decor Group s.r.o.

Rekonstrukce koupelny - fotogalerie

Zde naleznete fotografie koupelen, které mohou posloužit jako inspirace při rekonstrukci staré koupelny nebo stavbě nové. Najdete zde jak koupelny obyčejné, tak koupelny moderní ve vyšších cenových relacích.

I takto může vypadat vaše nová koupelna!

fotogalerie rekonstrukce koupelny je po pravé stráně textu

Rekonstrukce koupelny fotogalerie - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce koupelny nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu