Rekonstrukce koupelny v paneláku Praha

Nesnášíte svou starou umakartovou koupelnu v paneláku? Změňte ji!

Umakartová koupelna, standardní součást panelákových bytů, je dnes považovaná za něco méněcenného a ošklivého, div že se za ni majitelé nestydí. A to i tehdy, když jim ostatní zařízení dobře slouží a je jako nové. Je to i váš příklad? Firma Bohemia Decor Group s.r.o. vám s tím může pomoci. Společně proměníme vaši koupelnu v příjemné místo relaxace, čistoty a odpočinku.

Rekonstrukci koupelny v paneláku pro vás zajistíme na klíč. V naší firmě poskytujeme profesionální služby a v podstatě vše potřebné můžeme vyřešit za vás. Naplánujeme všechny navazující práce, připravíme projekt, a jsme schopni to vše zvládnout v krátkém časovém úseku.

Jsme firma se zárukou kvality a provádíme kompletní službu – rekonstrukce koupelny v paneláku od A do Z. S naší firmou můžete být při rekonstrukci koupelny klidně na dovolené - o vše bude postaráno.

Dbáme při práci na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci, takže se nevracíme v průběhu dalších týdnů kvůli reklamacím a dodělávkám.

Provozujeme všechny profese, potřebné k rekonstrukci koupelny v paneláku. Najdete u nás odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Náš bytový architekt vám navrhne interiéry přesně podle vašich představ. Pokud má zákazník zájem, poradíme jakou si má vybrat vanu, sprchový kout, umyvadlo, baterie nebo WC. Chcete chodit po vyhřáté podlaze? Ani instalace podlahového topení nás nezaskočí. S námi není rekonstrukce koupelny v paneláku žádný problém.

Pracovníci, kteří se na rekonstrukci podílejí, jsou prověřeni a denně na ně dohlíží některý z vedoucích pracovníků. Taktéž denně provádíme kontrolu rozpracovanosti a tím máme vždy velmi dobrý přehled o aktuálním stavu rekonstrukce koupelny v paneláku.

Rekonstrukce koupelny v paneláku může mít řadu komplikací, je důležité tedy dopředu promyslet všechna možná úskalí. Zajistíme kompletní zpracování projektu, veškerou technickou dokumentaci, obstaráme případná stavební povolení nebo ohlášení stavebnímu úřadu. Celou rekonstrukci koupelny v paneláku budete konzultovat s našimi odborníky, spolu s vámi promyslíme vaše požadavky.

Zákazník má vždy hlavní slovo při výběru materiálů a zařizovacích předmětů. Pro usnadnění jejich výběru vám rádi zapůjčíme katalogy. Doma si v klidu můžete vybrat vanu, sprchový kout, vodovodní baterie, obklady, dlažby, koupelnový nábytek a další zařizovací předměty.

Rekonstrukce koupelny - zaručujeme

 • individuální přístup
 • rekonstrukci koupelny od A do Z
 • profesní odbornost
 • kvalitní a rychlou práci za odpovídající ceny
 • prověřené pracovníky
 • cenovou nabídku zdarma

Cenovou nabídku vám vypracujeme zdarma.

Rekonstrukce koupelny v paneláku - postup

Před zahájením prací je vždy sepsána smlouva o dílo, ve které je uveden termín realizace a celkový rozsah prací s podrobným rozpočtem. Samozřejmostí je poskytnutí záruky na všechny provedené práce.

Délka rekonstrukce koupelny v paneláku se dle našich zkušeností pohybuje v rozmezí deseti až čtrnácti dnů, záleží na složitosti zakázky. Podle složitosti se samozřejmě může lišit také postup prací.

 • Vždy je nutné začít vybouráním starého jádra a rozvodů vody a elektřiny, demontáží stávajícího vybavení koupelny, odvozem sutě na skládku.
 • Po návozu stavebního materiálu a zahájíme stavební práce – vyzdíme nové svislé stěny rekonstruované koupelny, osadíme nové zárubně.
 • Provedeme nové rozvody – vodoinstalace a kanalizace, elektřiny, připravíme vše potřebné pro připojení pračky.
 • Vyrovnáme a podlahu, namontujeme novou vanu nebo sprchový kout, na WC připevníme mísu
 • Následuje lepení obkladů, pokládka dlažby a spárování
 • Neobložené stěny vyštukujeme a vymalujeme.
 • Nainstalujeme nové sádrokartonové podhledy na stropy a provedeme montáž bodových světel.
 • Zkompletujeme vypínače a zásuvky, osadíme nové dveře a nainstalujeme zařizovací předměty.
 • Provedeme finální úklid nově rekonstruované koupelny a všech dotčených prostor, včetně chodby v domě a chodníku.

Dokončení rekonstrukce koupelny - předání díla:

Jakmile je rekonstrukce koupelny v paneláku kompletně dokončena a vše je perfektně uklizeno, projdeme spolu celé dílo, provedeme kontrolu a dojde k jeho předání. Součástí předávacího procesu je sepsání předávacího protokolu, vystavení a předání záručních listů k jednotlivým výrobkům s návodem na údržbu, předání technické dokumentace, zápisů k provedeným zkouškám a revizních zpráv.

Po odsouhlasení předávacího protokolu vystavíme závěrečný daňový doklad a teprve od té chvíle začíná plynout záruční lhůta na montáž a dodávky materiálu v délce 2 roky.

Rekonstrukce koupelny - časté dotazy

Lze financovat rekonstrukci koupelny v paneláku formou stavebního spoření?

Ano, čerpání finančních prostředků ze stavebního spoření, případně jakékoliv formy úvěru je dnes zcela běžnou záležitostí. Rekonstrukci koupelny v paneláku lze ze stavebního spoření financovat.

Jsou práce při rekonstrukci koupelny v paneláku hlučné a v jakém čase jsou prováděny?

Práce se zvýšeným hlukem provádíme zásadně pouze v pracovní dny a to v době 8.00 -17:00hod., abychom co nejméně omezovali ostatní obyvatele v domě. Na nástěnku v domě vyvěsíme upozornění o probíhající rekonstrukci a požádáme nájemníky o shovívavost. Bez hluku se bohužel práce spojené rekonstrukcí koupelny v paneláku nedají provádět.

Potřebuji stavební povolení k rekonstrukci koupelny v paneláku?

V současné době je možné provádět většinu práce bez stavebního povolení. Ve většině případů stačí ohlášení stavby stavebnímu úřadu a souhlas majitele domu. Případné běhání po úřadech zařídíme za vás.

Je při rekonstrukci koupelny v paneláku zajištěn úklid?

Ano, naše služby obsahují denní úklid společných prostor na vašem podlaží. V případě přesunu materiálů provádíme úklid také ve všech dotčených prostorách včetně výtahu i chodníku. 

Rekonstrukce koupelny v paneláku - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce koupelny nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu