Rekonstrukce podkroví - fotogalerie

Rekonstrukce podkroví – bydlete jinak!  

Máte podkroví, které leží ladem? Máte chuť a prostředky se pustit do rekonstrukce? Budete překvapeni tím, co vše se dá z tohoto prostoru vykouzlit: krásný, prosluněný, dřevem provoněný bytový prostor. A taky budete naštvaní, že jste se nerozhodli dříve. Rekonstrukce podkroví, to je jeden z nejčastějších stavebních úkonů dneška. Po rekonstrukci se ze starého a nevyužívaného podkroví může stát originální, stylové a příjemné bydlení – s nádechem romantiky a neokoukanosti.

Bydlení v podkroví s sebou nese jak pozitiva, tak negativa. Na jedné straně je to romantika mezi trámy s výhledem na hvězdy a atypickým uspořádáním. Na straně druhé jsou to ty samé trámy, které překážejí, střecha, kterou utíká teplo a prostorové uspořádání, do kterého se mnohdy nevejde klasický nábytek. Rekonstrukce podkroví se neobejde bez zásahu do původních konstrukcí krovů, do podlah i nosných svislých konstrukcí.

Při rekonstrukci podkroví se stávající jednolitý prostor rozděluje za pomoci sádrokartonových příček tak, jak to budoucím obyvatelům bude nejvíc vyhovovat. Kvůli nosnosti  se přistupuje k zesílení podlah, často také k přístavbě výtahové šachty a zateplení.

Rekonstrukce podkroví není jednoduchý proces, velkou roli tady hrají zkušenosti řemeslníků a šikovné ruce. Proto pokud se rozhodnete do rekonstrukce podkroví, vsaďte na zkušenosti odborníků. To vše vám firma Bohemia Decor Group , s.r.o. - rekonstrukce bytů Praha může nabídnout.

Rekonstrukce podkroví – vsaďte na zkušené odborníky

Zrekonstruovat podkroví tak, aby z něj bylo útulné, čisté a světlé bydlení, není jednoduché. Je potřeba počítat s rekonstrukcí trvající delší dobu a to by vás mohlo stát mnoho sil. Pokud se do rekonstrukce podkroví chcete pustit, můžeme vám ušetřit starosti a zbytečné finanční výdaje.

Naši profesionálové vám pomůžou vymyslet celé řešení, tak aby nejlépe odpovídalo vašim potřebám, a zajistíme celou realizaci rekonstrukce podkroví tzv. na „klíč“. Proberou s vámi vaše představy o rekonstrukci podkroví, sladí vaše požadavky s možnostmi stávajícího prostoru a s vašimi finančními možnostmi a provedou rekonstrukci tak, aby byla podle vašich představ.

Rekonstrukce podkroví, neboli zobytnění staré půdy, firma Bohemia Decor Group s.r.o. provádí v souladu se všemi platnými normami a zároveň tak, aby zrekonstruovaný podkrovní prostor byl jen minimálně energeticky náročný.

Rekonstrukce podkroví na klíč Vám ušetří čas, starosti i peníze

  • všechny práce potřebné pro rekonstrukci podkroví naplánujeme a zajistíme, takže se o nic nemusíte starat
  • veškeré práce provedou profesionálně naši odborníci či osvědčení dodavatelé
  • celou odpovědnost za realizaci rekonstrukce podkroví neseme my. Vy nemusíte řešit, který z řemeslníků či dodavatelů udělal chybu a kdo se postará o nápravu
  • pokud budete chtít, rádi vám společně s našimi architekty připravíme návrh nového řešení vašeho podkrovního bytu

Žádná rekonstrukce podkroví pro nás není nemožná. Nikdy od nás neuslyšíte, že něco nejde. I velmi netradiční nápady bereme jako výzvu a ne jako problém. Odborníci z firmy Bohemia Decor Group s.r.o. vám poradí a zdarma vypracují nezávaznou nabídku a cenovou kalkulaci.

Kontaktujte nás a společně s vámi uděláme z vašeho starého podkroví bydlení pod šikmou střechou, které vám bude každý závidět!

Rekonstrukce podkroví - typický průběh:

Rekonstrukce podkroví - první kontakt

Zákazník se s námi spojí telefonicky nebo případně napíše e-mail. Prodiskutujeme s ním podrobnosti, možný termín schůzky, stavebních prací a lokalitu. Dohodneme si schůzku přímo na místě budoucí rekonstrukce podkroví.

Rekonstrukce podkroví - schůzka na místě

Na místě rekonstrukce podkroví si vše společně s vámi prohlédneme. Důkladně probrat všechny představy rekonstrukci podkroví a výslednou podobu. Vše zapíšeme, zhodnotíme a přeměříme.

Rekonstrukce podkroví - vypracování cenové nabídky

Podle budoucího rozsahu prací, dohody se zákazníkem a dostupné dokumentace zpracujeme konkrétní nabídku a podrobný položkový rozpočet.

Rekonstrukce podkroví - uzavření smlouvy o dílo 

Pokud dojdeme se zákazníkem ke shodě, sepíšeme oboustranně právně závaznou smlouvu o dílo.

Rekonstrukce podkroví - zahájení a postup prací

Po uhrazení zálohové faktury jsou v předem dohodnutém termínu zahájeny stavební práce. V průběhu prací jsme stále v kontaktu se zákazníkem a každý důležitý krok rekonstrukce podkroví mu oznamujeme.

Rekonstrukce podkroví - odevzdání díla

Ve smluveném termínu je hotové dílo odevzdáno zákazníkovi. Společně prohlédneme konečnou podobu rekonstrukce podkroví. Předáme zákazníkovi dokumentaci, včetně revizních a dalších zpráv. Dnem předání díla začíná záruční lhůta, kterou poskytujeme v délce dvou let od jeho odevzdání.

Rekonstrukce podkroví - vystavení konečné faktury

Po předání díla vystavíme zákazníkovi konečnou fakturu.

Rekonstrukce podkroví - doba výstavby:

Závisí na rozsahu rekonstrukce podkroví a je vždy velmi individuální. Předběžná doba rekonstrukce lze stanovit po zpracování konkrétní nabídky, běžně se pohybuje v rozmezí 1 – 6 měsíců.

Rekonstrukce podkroví - cena:

Cena rekonstrukce podkroví vždy záleží na tom, jak chcete mít vaše podkroví vybavené a komfortní. Cena může začínat někde na 13 tisících za jeden metr2 nově adaptované plochy. Ale to je opravdu sparťanské řešení. Běžná cena rekonstrukce podkroví se pohybuje kolem od 20 tisíc/m2.

Abychom mohli vytvořit cenu rekonstrukce podkroví, kontaktujte nás. Rádi k vám přijedeme, podíváme se na rekonstruovaný prostor, podebatujeme o vašich představách, jak bytových tak technických. A na základě toho vám řekneme odhad ceny rekonstrukce podkroví.

Podle dohody se zákazníkem,  budoucího rozsahu prací a dostupné dokumentace následně zpracujeme konkrétní cenovou nabídku a podrobný položkový rozpočet pro rekonstrukci podkroví.

Rekonstrukce podkroví - fotogalerie:

V této části fotogalerie se můžete inspirovat a podívat na některé z našich realizací rekonstrukcí podkroví.

Také by vás mohla zajímat stránka Inspirace podkroví fotogalerie nebo Rekonstrukce podlahy v podkroví