Tepelná izolace stropu

Potřebujete snížit a zateplit strop, protože je příliš vysoký a teplo se drží u stropu a prostupuje jím?

Zateplení stropu je řešení vhodné pro ty, kteří neuvažují o užívání podkrovních prostor v domě. Zateplení je nejúčinnější forma tepelné izolace stropu. Možností položení tepelné izolace je několik – buď na plochu stropu nad nejvyšší vytápěné podlaží anebo vložení tepelné izolace stropu do jeho konstrukce.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. pro vás zrealizuje provedení kompletní tepelné izolace stropu. Na základě dlouholetých zkušeností jsme schopni vám nabídnout profesionální, efektivní a moderní způsoby tepelné izolace stropu.

Tepelná izolace stropu není pro naše proškolené odborníky problém. Při práci využíváme všechny dostupné metody, technologie a moderní materiály určené pro tepelné izolace stropu.  Námi provedená tepelná izolace stropu je zárukou, že vaše obydlí bude po energetické i technické stránce zabezpečeno.

Pokud se rozhodnete pro zateplení stropu, bude nejdříve nutná návštěva našeho profesionálního pracovníka, který objekt zhodnotí a navrhne individuální řešení tepelné izolace stropu. Naši technici vám rádi poskytnou důležité odborné rady. Individuální návštěvy poskytujeme svým zákazníkům nezávazně a zdarma. Máte- li otázky, ptejte se!

Mimo tepelné izolace stropu také nabízíme rekonstrukce bytu a kompletní rekonstrukce bytového jádra.

Tepelná izolace stropu - izolace tzv. na klíč

Tepelná izolace stropu je u naší firmy vždy nabízena tzv. na „klíč“. Poskytujeme veškeré spektrum stavebních činností, disponujeme veškerou potřebnou stavební technikou a vlastními proškolenými pracovníky. Při tepelné izolaci stropu nebudete muset shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti. U firmy Bohemia Decor Group s.r.o. za vás vše zrealizuje dobře sehraný tým. Tím se vyhnete všem nepříjemným starostem.

Tepelná izolace stropu s firmou Bohemia Decor Group s.r.o. proběhne v krátkém časovém úseku a za rozumných cenových podmínek. Budeme koordinovat práci jednotlivých řemeslníků a denně kontrolovat jejich činnost. Spolupracujeme také s projektanty, bytovými architekty i designéry a součástí naší nabídky je předprojektová a projektová příprava. Zaručujeme vám profesionální služby se vstřícným a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Žádná zakázka pro nás není ani malá ani příliš velká.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Tepelná izolace stropu - kontaktujte nás, vypracujeme vám nezávaznou nabídku zdarma.

Tepelná izolace stropů není náročná na čas. Strop o velikosti cca 100 m2 zateplí naši profesionální pracovníci během čtyř až pěti hodin. Tepelná izolace stropu nevyžaduje omezení chodu domácnosti, během našich prací tak můžete obývat váš byt naprosto bez omezení.

Potřebujete více informací o tepelné izolaci stropu? Kontaktujte naše techniky nebo si domluvte posouzení vašeho objektu, které poskytujeme zdarma. Správné řešení tepelné izolace stropu najdeme pro každý objekt.

Tepelná izolace stropu - možnosti

  • Foukaná izolace pomocí minerální vlny - úspora až 40%
  • Podlahový rošt DPS - úspora až 35%
  • Sendvičové panely a PUR panely - úspora až 35%
  • Minerální vata - úspora až 35%
  • Stříkaná PUR pěna - úspora až 40%

Tepelná izolace stropu - foukaná izolace pomocí minerální vlny nebo celulózových vláken

V současnosti se jedná o nejlepší způsob tepelné izolace stropu. Foukaná izolace přináší dokonalé izolační vlastnosti, je nehořlavá a dokonale brání únikům tepla. Tento materiál obsadil první příčku v tabulce nejlepších izolačních materiálů na trhu, druhým faktem je cena, která je také nejnižší!

Tepelná izolace stropu - podlahový rošt DPS

Tepelná izolace stropu pomocí podlahového roštu neboli distančního podlahového systému je vhodná všude tam, kde je nutné zachovat pochozí vrstvu (např. půdní prostory). Tento systém tepelné izolace stropu má jednoduchou montáž, variabilitu a pro budoucí obytnou vestavbu také dokonalé nosné vlastnosti.

Tepelná izolace stropu - sendvičové panely

Další možnost pro tepelnou izolaci stropu je použití tzv. sendvičových panelů, které stejně jako foukaná izolace, nabízejí ideální izolační vlastnosti, dlouhodobou životnost, jednoduchou montáž a skvělou cenu.

Tepelná izolace stropu - minerální vata

Tepelnou izolaci stropu lze provést i položením tepelné izolace z minerální vaty přímo na vlastní konstrukci stropu. Minerální vytu lze také umístit do podhledu pod izolovaným stropem nebo ji nalepit na dostatečně rovinný a únosný podklad. Výběr z těchto možností závisí na budoucích požadavcích na užívání prostoru nad či pod řešenou konstrukcí. Nejčastěji se však minerální vata pokládá volně přímo na stávající strop. Minimální tloušťka takové tepelné izolace se v těchto případech pohybuje okolo 200 mm.

Tepelná izolace stropu - stříkaná polyuretanová pěna (PUR pěna)

Jedná se o tepelnou i zvukovou izolaci, která dokonale přilne k povrchu a utěsní každou skulinku. Jejím použitím tedy vznikne homogenní vrstva bez spár, eliminující tepelné mosty. Tato stříkaná izolace neztrácí izolační vlastnosti po celou dobu životnosti. Je odolná vůči bakteriím, plísním a odpuzuje hlodavce.  Při síle 10 cm nahrazuje 18 cm minerální vaty.

Tepelná izolace stropu potřebuje dokonalý plán, aby nebylo nutné dělat opravy, které v tomto případě nejsou snadné. Nevíte si rady? Tepelná izolace stropu pro nás není neznámou, ptejte se našich pracovníků!