Zateplení haly

Chcete ušetřit náklady za teplo ve vaší průmyslové, sportovní nebo výrobní hale?

Podstatnou část provozu haly tvoří náklady za energie. Jestliže dokážete podstatně snížit tyto výdaje, zvýšíte tím šanci na trhu v konkurenčním prostředí. Postačí jen nízkorozpočtové řešení tepelné izolace haly, které vám uspoří vysoké náklady na energie. Rychlé a jednoduché zateplení haly patří mezi ně. Zateplení haly znamená okamžitou úsporu za vytápění v zimním období a zvýšení komfortu pro práci v letních měsících - v zimě hřeje, v létě chladí.

Zateplení haly funguje jako izolant v zimě proti promrzání i v letních měsících proti horku. Pokud tedy potřebujete, aby se vám v letních měsících v hale neohříval tolik vzduch, a v zimě jste nemuseli vynakládat velké finanční prostředky za vytápění, pak má zateplení haly smysl. Dokonalá tepelná izolace haly funguje jako vzduchová bariéra!

Majitelům halových objektů případně i všem investorům nabízíme provedení zateplení hal včetně dodávek a  montáží celého komplexu materiálů a prací spojených se zateplováním, opravami, anebo modernizací a opláštění na jejich halových objektech. Jedná se buďto o komplex, anebo jednotlivé dodávky a etapy těchto prací. Zateplení hal je pro naší firmu hračka. Přesvědčte se sami!

Naše firma se pohybuje v oblasti komplexního zateplení hal již dlouhou dobu. Máme zkušenosti s účastí a realizací zateplování průmyslových, skladovacích i výrobních hal nebo garáží ve výběrových řízeních různých firem v celé ČR. Naši profesionálové provádí zateplení, opravy, rekonstrukce a modernizace zateplených a nezateplených střech, opláštění a fasád montovaných hal a halových objektů na nejvyšší úrovni.

Nabídneme vám řešení pro zateplení vnitřních a vnějších prostor hal, obvodových plášťů a stěn. Při návrhu zateplení konkrétního objektu zkoumáme nejdříve stávající stav úniku energií, řešíme tepelné mosty a dokážeme zateplení haly provázat s návrhem a realizací přístupových cest a vstupů okolo objektů tak, aby zateplení haly představovalo komplexní a efektivní revitalizaci hal i případně celých areálů.

Mimo zateplení haly se také angažujeme v obasti rekonstrukce bytů a rekonstrukce bytového jádra.

Co vám zateplení haly přinese?

 • Výrazné úspory energie a peněz
 • Možnost využití státní dotace

Při zateplení haly se vždy pro vás budeme snažit nalézt to nejoptimálnější řešení, abyste co nejvíce ušetřili za náklady na energie. Využíváme 100% kvalitní a prověřené technologie, nabízíme nadstandardní záruky. Máme za sebou již desítky realizací a dvacetiletou zkušenost v oboru zateplení hal.

Odborníci z firmy Bohemia Decor Group s.r.o. vám poradí a zdarma vypracují nezávaznou nabídku a cenovou kalkulaci. Zateplení haly s vámi budeme dopředu řádně konzultovat. Neváhejte nás kontaktovat, abychom vám udělali nabídku na zateplení panelového domu.

Kontaktujte nás, vypracujeme vám nezávaznou nabídku zdarma.

V případě Vašeho zájmu o zateplení vaší haly nebo více objektů ve vašem areálu si od nás vyžádejte projekt, cenovou kalkulaci, reference ze zateplování objektů nebo osobní návštěvu našich specializovaných techniků pro zateplení hal velkých a průmyslových objektů. Naši profesionální technici zanalyzují vaše představy a nabídnou vám tu nejlepší variantu zateplení hal.

Po dokončení zateplení haly získáte maximální možnou úsporu za energie. Náš pracovník vám také sestaví kalkulaci nákladů, takže budete předem vědět, jak vysokou investici bude zateplení haly vyžadovat.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. -  rekonstrukce bytů Praha používá ke své práci pouze kvalitní tepelně a dlouhodobě prověřené izolační materiály, které vlastní všechny technické listy a potřebná oprávnění nejen na vysoce kvalitní, ale také vysoce účinnou tepelnou izolaci objektů. Zateplením haly o standardních rozměrech můžete očekávat roční úsporu za energie ve výši 50 procent.

Zateplení haly - co pro to uděláme?

 • Zdokumentujeme současný stav zateplení s využitím termokamery
 • Provedeme revizi stavu nosné konstrukce haly a případného opláštění
 • Navrhneme řešení zateplení haly – obvodového pláště, střechy, výměny oken a vrat
 • Demontujeme, případně i odstraníme a zlikvidujeme távajícího systému opláštění střechy a stěn haly
 • Dodáme všechen potřebný materiál pro provedení zateplení, úprav a kompletace, včetně klempířských prvků, odvodnění střechy, světlíků, prosvětlení, oken, dveří, vrat, schodů, atd.
 • Provedeme montáž všech požadovaných a dodaných prvků systémů zateplení haly v rozsahu podle dohody se zákazníkem
 • Vypracujeme a dodáme veškerou dokumentace k provedení dodanému zateplovacímu systému

Zateplení haly - výhody:

 • Snížení spotřeby energie na vytápění
 • Zcela kompaktní izolační vrstva bez netěsností a spojů
 • Zamezení kondenzace vlhkosti přenášené prouděním vzduchu, která je příčinou vzniku plísní
 • Snadné řešení zateplení všech detailů
 • Akustická izolace stavby přinášející klid
 • Dlouhá životnost
 • Aplikace s minimálním omezením provozu
 • Možnost aplikace na různé materiály – zdivo, trapézový plech, ocelové konstrukce, dřevěné konstrukce, sklo