Zateplení stropu půdy

Používáte půdu pro skladování věcí, ale utíká vám skrz ní teplo?

Pokud platíte hodně peněz za vytápění je možné, že vám teplo ve velké míře utíká stropem půdy. Pokud tomu tak je, máme pro vás řešení. Objednejte si zateplení stropu půdy, a tím ušetřete výdaje za vytápění.

Zateplení stropu půdy je řešení vhodné pro ty, kteří neuvažují o užívání podkrovních prostor v domě. Možností zateplení stropu z půdy je několik – buď se umístí izolační materiál na plochu stropu nad nejvyšší vytápěné podlaží anebo se tepelná izolace stropu vloží do jeho konstrukce.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. vám nabízí realizaci kompletního zateplení stropu půdy. Na základě dlouholetých zkušeností jsme schopni vám nabídnout profesionální, efektivní a moderní způsoby zateplení stropu půdy.

Mimo zateplení stropu půdy vám nabízíme i rekonstrukce bytu a kompletní rekonstrukce bytového jádra.

Zateplení stropu půdy - vše obstaráme za Vás

Poskytujeme veškeré spektrum stavebních činností, disponujeme veškerou potřebnou stavební technikou a vlastními proškolenými pracovníky, používáme moderní materiály a technologie. Zateplení stropu půdy je u naší firmy vždy nabízena tzv. na „klíč“. U naší firmy za vás vše zrealizuje dobře sehraný tým. Při zateplení stropu půdy nebudete muset shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti. Tím se vyhnete různým nepříjemným starostem.

Pokud se rozhodnete pro objednání zateplení stropu půdy u naší firmy, navštíví vás nejdříve náš profesionální pracovník. Ten objekt posoudí, provede zaměření a navrhne vám individuální řešení zateplení stropu půdy ve vaší nemovitosti. Naši proškolení odborníci vám rádi poskytnou důležité odborné rady. Individuální návštěvy poskytujeme svým zákazníkům nezávazně a zdarma. Máte- li otázky, ptejte se!

Zateplení stropu půdy proběhne s firmou Bohemia Decor Group s.r.o. v krátkém časovém úseku a za rozumných cenových podmínek. Budeme koordinovat práci jednotlivých řemeslníků a denně kontrolovat jejich činnost. Všechny práce při zateplení stropu půdy jsou ve firmě Bohemia Decor Group s.r.o. prováděny vždy pod autorizovaným technickým dozorem. Naše firma se snaží o profesionální a individuální přístup ke každé zakázce při zachování vysokého stupně kvality.

Námi provedené zateplení stropu z půdy bude zárukou, že vaše obydlí bude po energetické i technické stránce zabezpečeno. Naši řemeslníci práci dbají na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci. Zaručujeme vám profesionální služby se vstřícným a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Žádná zakázka pro nás není ani malá ani příliš velká.

Potřebujete více informací o zateplení stropu půdy? Kontaktujte naše techniky nebo si domluvte posouzení vašeho objektu, které poskytujeme zdarma. Správné řešení zateplení stropu půdy najdeme pro každý objekt.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Zateplení stropu půdy - vypracujeme vám nezávaznou nabídku zdarma.

Zateplení stropu z půdy není náročné na čas. Strop o velikosti cca 100 m2 jsou naši profesionální pracovníci schopni zateplit během čtyř až pěti hodin. Zateplení stropu půdy nevyžaduje žádné omezení chodu domácnosti, během našich izolačních prací tak můžete obývat váš byt naprosto bez omezení.

Zateplení stropu z půdy - možnosti

  • Foukaná izolace pomocí minerální vlny nebo celulózových vláken - úspora až 40%
  • Sendvičové panely a PUR panely - úspora až 35%
  • Stříkaná PUR pěna - úspora až 40%
  • Minerální vata - úspora až 35%
  • Podlahový rošt DPS - úspora až 35%
  • Izolační rouno z konopí - úspora až 35%

Zateplení stropu půdy - foukaná izolace pomocí minerální vlny nebo celulózových vláken

V současnosti se jedná o nejlepší způsob tepelné izolace stropu. Foukaná izolace přináší dokonalé izolační vlastnosti, je nehořlavá a dokonale brání únikům tepla. Tento materiál obsadil první příčku v tabulce nejlepších izolačních materiálů na trhu, druhým faktem je cena, která je také nejnižší!

Zateplení stropu z půdy - sendvičové panely

Další možnost pro tepelnou izolaci stropu je použití tzv. sendvičových panelů, které stejně jako foukaná izolace, nabízejí ideální izolační vlastnosti, dlouhodobou životnost, jednoduchou montáž a skvělou cenu.

Zateplení stropu půdy - stříkaná polyuretanová pěna (PUR pěna)

Jedná se o tepelnou i zvukovou izolaci, která dokonale přilne k povrchu a utěsní každou skulinku. Jejím použitím tedy vznikne homogenní vrstva bez spár, eliminující tepelné mosty. Tato stříkaná izolace neztrácí izolační vlastnosti po celou dobu životnosti. Je odolná vůči bakteriím, plísním a odpuzuje hlodavce.  Při síle 10 cm nahrazuje 18 cm minerální vaty.

Zateplení stropu půdy - minerální vata

Tepelnou izolaci stropu lze provést i položením tepelné izolace z minerální vaty přímo na vlastní konstrukci stropu. Minerální vytu lze také umístit do podhledu pod izolovaným stropem nebo ji nalepit na dostatečně rovinný a únosný podklad. Výběr z těchto možností závisí na budoucích požadavcích na užívání prostoru nad či pod řešenou konstrukcí. Nejčastěji se však minerální vata pokládá volně přímo na stávající strop. Minimální tloušťka takové tepelné izolace se v těchto případech pohybuje okolo 200 mm.

Zateplení stropu z půdy - podlahový rošt DPS

Tepelná izolace stropu pomocí podlahového roštu neboli distančního podlahového systému je vhodná všude tam, kde je nutné zachovat pochozí vrstvu (např. půdní prostory). Tento systém tepelné izolace stropu má jednoduchou montáž, variabilitu a pro budoucí obytnou vestavbu také dokonalé nosné vlastnosti.

Zateplení stropu půdy - konopí

Konopí patří mezi velmi využívané technické rostliny. Z jeho vláken jsou vyráběny tepelně izolační materiály ve formě desek či rouna. Pro izolaci těžce přístupných je používána konopná foukaná sypká izolace. Mohou nahradit minerální vlnu.

Uchovávají si dlouhodobě své vlastnosti, jsou pevné, odolné proti vlhkosti, nehrozí ani napadení škůdci či hnilobou. Zaručují zdravé mikroklima, a tedy příjemné bydlení. Jsou paropropustné, v konstrukci navíc fungují jako savý papír – vlhkost pohltí a rozšíří, aniž by byly mokré.

Zateplení a rekonstrukce bytu jsou našim oborem již několik let