Luxusní koupelny fotogalerie

Co to vlastně je luxusní koupelna? Jak by měla vypadat?

Také patříte mezi koupelnové labužníky, kteří by mohli strávit celou zimu ve vyhřáté vaně plné voňavé pěny? Koupelna je dnes pro mnoho lidí "srdeční záležitostí". V současné době je nabídka koupelnového vybavení na tak vysoké úrovni, že se také čas každého člověka strávený v koupelně znatelně prodloužil. Koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, radiátory, obklad, dlažby a různé další produkty mohou povýšit koupelnu na luxusní místnost domu nebo bytu.

Jak by měla luxusní koupelna vypadat? Co by měly v pravé řadě luxusní koupelny umět? Luxus je prostě „nadstandard“. Luxusní koupelny se od těch standardních odlišují jednak ve svém dokonalém řemeslném a bezporuchovém provedení, ale především prostorem. Mít koupelnu velikosti obývacího pokoje, to je s největší pravděpodobností onen "luxus". A to i přesto, že v takové koupelně bude stát docela obyčejná akrylátová vana bez vířivého systému. Ale například i nevelká paneláková koupelna může díky dobře vybraným materiálům a tvarům působit neskutečně velkoryse a luxusně.

Luxus v koupelně? Proč ne!

Většina lidí pozná, co je krásné, nicméně málokdo dokáže z krásných jednotlivostí postavit hezký a především funkční celek. Promyšlené, hezké luxusní koupelny nemusí být nutně předražené. Umíme navrhnout koupelnu tak, aby se vám líbila a také odpovídala vaší finanční představě.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. vám nabídne služby bytového architekta a designéra, kteří vám navrhnou moderní luxusní koupelny. Vaše luxusní koupelna bude vytvořena naším interiérovým architektem vám na míru. Luxusní koupelny realizujeme do detailu od samotného 3D návrhu, přes rekonstrukci, dodávku všech zařizovacích předmětů až po profesionálně provedenou práci.

Chtěli byste luxusní koupelnu? Koupelnu vybavenou exkluzivními materiály a výjimečnými designovými zařizovacími předměty? To pro nás není žádný problém. Máme pro vás připravené luxusní koupelny od světových výrobců. Nabízíme vám možnost prohlídky námi již realizovaných luxusních koupelen, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, co dovedeme.

Prohlédnout si různé fotogalerie koupelen je asi nejlepší způsob, jak se seznámit s různorodými možnostmi, které nám jsou při rekonstrukci koupelny či při jejím vylepšování k dispozici. Při výběru luxusní koupelny se inspirujte v naší fotogalerii luxusních koupelen, které byly navrženy našimi architekty a designery.

Luxusní koupelny - inspirativní fotogalerie

Vybírejte to, co se líbí vám. Pro lepší představivost vám poslouží fotogalerie luxusních koupelen, která Vás zavede do světa pohodlí a dokonalého designu.

Fotogalerie luxusních koupelen vám poslouží jako dobrá inspirace. Ukáže vám vzhled dnešní moderní luxusní koupelny v různých barevných kombinacích. Moderní byt se dnes neobejde bez moderní koupelny.

Podívejte se na luxusní koupelnový design. Sbírka obsahuje také několik důležitých detailů velké luxusní koupelny a její návrhy, které můžete zkopírovat pro sebe. Návrhy jsou trochu neobvyklé a to je to, co je důležité dělat, aby se staly něčím, co zaujme  mnoho lidí.

Luxusní koupelny - fotogalerie je sestavena z fotek nafocených naší firmou a prezentuje námi již realizované luxusní koupelny od postupu rekonstrukce po hotové a předané luxusní koupelny.

fotogalerie luxusní koupelny se připravuje

Pokud chcete zrealizovat luxusní koupelnu, Firma Bohemia Decor Group s.r.o. vám pomůže proměnit vaši koupelnu v příjemné místo relaxace a odpočinku. S naší firmou můžete být při realizaci luxusní koupelny klidně na dovolené a o vše se vám postaráme. Jsme firma se zárukou kvality a provádíme kompletní službu – luxusní koupelny od A do Z.

Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci.

Provádíme profesionální realizace luxusních koupelen ve starší zástavbě i v panelákových bytech. Od jednoduchých, ekonomicky nenáročných řešení, až po velkorysé projekty luxusních koupelen.

Naše firma spolupracuje se všemi potřebnými profesemi. Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Spolupracujeme i s bytovým architektem, který vám navrhne interiéry přesně podle vašich představ. Zákazníkovi poradíme, jakou si má vybrat vanu, sprchový kout, umyvadlo, baterie nebo WC. Chcete chodit po vyhřáté podlaze? S instalací podlahového topení si poradíme také.

Jsme firma se zárukou kvality - luxusní koupelny jsou naše specialita. Čím složitější je rekonstrukce koupelny, tím víc nás práce baví!

Realizaci luxusní koupelny nabízíme jako komplexní službu. Naši pracovníci vám pomohou s veškerou přípravou realizace luxusní koupelny - od návrhu designu až po výběr materiálů. Poradíme vám, jaké vybrat umyvadlo, vanu nebo sprchový kout. Vše přizpůsobíme prostorovým dispozicím vašeho bytu.

Zaručujeme:

  • realizaci luxusní koupelny na klíč
  • individuální přístup
  • kvalitní a rychlou práci za odpovídající ceny
  • profesní odbornost
  • prověřené pracovníky

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete firmu Bohemia Decor Group s.r.o.

Rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce domů provádíme již řadu let.