Rekonstrukce domů

Máte zájem o jakékoliv stavební práce týkající se rekonstrukce domů?

Rekonstrukce domu může být poměrně obtížnou a časově náročnou záležitostí. Může tak jít o rozsáhlé stavební práce, či i o drobnou řemeslnou práci, vyžadující různé profese. Naše firma vám nabízí tým zkušených pracovníků, který se zaměřuje na všechny stavební práce potřebné při rekonstrukci domů. Provádíme kompletní rekonstrukce paneláků, činžovních i rodinných domů.

Rekonstrukce domů - zvládneme jakoukoliv rekonstrukci

V rámci rekonstrukce domů dokážeme zrealizovat myšlenky a potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám.

Naši profesionální pracovníci zvládnou i náročné a atypické rekonstrukce domů. Jsme specialisté na rekonstrukce historických fasád, tepelné izolace podkrovních bytů a realizaci půdních vestaveb.

Zákazníkům můžeme nabídnout kromě také dílčí úpravy budov. Provádíme profesionální a rychlé přístavby a dostavby budov. Poskytujeme výměnu a rekonstrukci stávajících vstupních portálů, provádíme sanaci stávajících lodžií a balkónů, která zabraňuje destrukci nosné konstrukce.

Rekonstrukce domů - od zajištění materiálu až po vybavení interiéru

Při rekonstrukci domů pro vás dokážeme zajistit vhodný materiál, patřičná stavební povolení a všechny ostatní služby včetně nejmenších detailů rekonstrukce domů.

Pomůžeme vám vybavit vaše bydlení moderními doplňky. Rádi vám dodáme svítidla, obklady a dlažby, bytový textil, sanitární keramiku, plovoucí podlahy, parkety, koberce nebo moderní nábytek. Nezaskočí nás ani nároční zákazníci, kteří vyžadují exkluzivitu a luxus.

Disponujeme odborníky ze všech oblastí, zaručujeme pečlivou a kvalitně provedenou práci.

Spolupracujeme s renomovanými a ověřenými firmami.

Můžeme se spolu s vámi zapojit do jednání s pojišťovnami, jsme schopni pro pojišťovny zajistit nezávislé odborné posudky rekonstruovaných domů.

Naše firma vám doporučí nejlepší řešení rekonstrukce domů. Můžeme vám nabídnout prohlídku již realizovaných rekonstrukcí domů, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Máme sjednáno pojištění hmotné zodpovědnosti za případnou škodu způsobenou v důsledku stavební činnosti.

Rekonstrukce domů - nabízíme Vám:

 • poradenství a řešení koncepce rekonstrukce domů
 • zajištění potřebné dokumentace, souvisejících povolení, včetně souhlasu stavebního úřadu,
 • kompletní rekonstrukce historických objektů, včetně fasád a hydroizolací,
 • revitalizace panelových domů  včetně zateplení, modernizace a výstavby výtahů,
 • opravy fasád, opravy a montáž střech,
 • výměnu oken, dveří a vstupních portálů,
 • klempířské a pokrývačské práce,
 • výměnu a rekonstrukci balkónů a zábradlí,
 • rekonstrukci elektroinstalace a vzduchotechniky,
 • realizaci slaboproudých rozvodů a multimediálních sítí,
 • dílčí rekonstrukci budov, přístavby a dostavby,
 • opravy požárního zabezpečení,
 • vypracování nezávislých posudků pro pojišťovny,
 • zajištění revizních zpráv, tlakových zkoušek, topných zkoušek, protokolů o připojení spotřebičů,
 • po záruční i pozáruční servis provedené rekonstrukce,

Rekonstrukce domů - statika a sanace základů

Důležitým faktorem při rekonstrukci domů je z technického hlediska současná statika objektu, ale i návaznost na objekty vedlejší, například řadové domy. Spolupracujeme se zkušenými statiky, kteří posoudí celý objekt od základů a suterénních stěn až po střechu.

Naše firma dokáže pomocí hydroizolací sanovat spodní část objektu (sklepy a suterénní prostory) a poradíme si i s odizolováním základů konvenční sanací podzemního zdiva s přístupem z venkovní strany.

Rekonstrukce domů - zateplování

Můžeme vám nabídnout také zateplování domů, které vám pomůže ušetřit nemalé množství peněz za vytápění. K dalším pozitivům při zateplení domů patří také nová vzhledová stránka nemovitosti, omezení tvorby plísní a nepříjemných vodních par, zvýšení celkové hodnoty stavby. Dokážeme navrhnout zateplení, které bude podloženo perfektně zpracovaným návrhem.

Rekonstrukce domů - výměna oken

Rekonstrukce domů, kterou provádíme, obsahuje také výměnu oken. Okna jsou velmi důležitá část domu, kde může docházet ke značným únikům tepla. Nejčastěji dodáváme plastová a dřevěná EURO okna.

Naši odborníci Vám v tomto případě nabídnou letité zkušenosti, ať už jde o rekonstrukci domů nebo novostavbu.

Rekonstrukce domů - slaboproudé a datové sítě

Při rekonstrukci domů nabízíme realizaci kompletních dodávek slaboproudých a multimediálních sítí na klíč. Od přípravy projektu, přes instalaci kabeláže, zásuvek, aktivních prvků sítě, instalaci a oživení těchto sítí. Provádíme instalace domovních zvonků, telefonů a videotelefonů s oboustrannou komunikací. Na přání zákazníka zvládneme bez problémů přípravu sítí pro zabezpečení, monitorig pomocí kamerových systémů.

Chcete vědět, kolik rekonstrukce domu bude stát?

Domluvte si s námi osobní schůzku.

Probereme s vámi vaše požadavky, a cenovou nabídku vám vypracujeme zdarma.

Rekonstrukce domů - průběh typické rekonstrukce s naší firmou

První kontakt

Většinou se s námi zákazník nejdříve spojí telefonicky nebo případně napíše e-mail. Prodiskutujeme s ním podrobnosti k chystané rekonstrukci domu, možný termín stavebních prací a lokalitu. Dohodneme si první schůzku přímo na místě budoucí rekonstrukce domu.

Schůzka na místě

Vždy je nutné osobně přijet na místo, vše projít a prohlédnout si se zákazníkem. Důkladně probrat jeho představy o rekonstrukci domu a její výsledné podobě. My vše důkladně zhodnotíme, zapíšeme a přeměříme, můžeme se bavit o konkrétních řešeních s ohledem na rozsah prací. Pokud je to možné, je dobré, když si s sebou zákazník přinese dostupnou dokumentaci.

Vypracování cenové nabídky

Podle požadovaného rozsahu stavebních prací, dohody se zákazníkem a dostupné dokumentace vypracujeme konkrétní cenovou nabídku. V ní budou zahrnuty všechny stavení činnosti, další potřebné práce, ceny materiálů a vybavení.

Uzavření smlouvy o dílo 

Pokud dojdeme se zákazníkem ke shodě, sepíšeme oboustranně právně závaznou smlouvu o dílo.

Vydání zálohové faktury

Po podpisu smlouvy o dílo je zákazníkovi vystavena zálohová faktura. Zálohová faktura slouží jako daňový doklad a je proplatitelná bankou při financování rekonstrukce domu formou stavebního spoření nebo hypotékou.

Zahájení a postup prací

Po uhrazení zálohové faktury zákazníkem jsou v dohodnutém termínu zahájeny stavební práce, které pak probíhají až do termínu odevzdání díla. V průběhu prací jsme stále v kontaktu se zákazníkem a každý důležitý krok rekonstrukce domu mu oznamujeme.

Odevzdání díla

Ve smluveném termínu je dílo odevzdáno zákazníkovi. Společně se zákazníkem konečnou podobu rekonstrukce prohlédneme. Zákazníkovi je také předána veškerá dokumentace. Dnem předání díla zároveň začíná období záruční lhůty, kterou poskytujeme v délce dvou let od odevzdání.

Vystavení konečné faktury

Po předání díla je zákazníkovi vystavena konečná faktura. Faktura je opět proplatitelná bankou při financování ze stavebního spoření či hypotéky.