Přestavba koupelny

Toužíte po nové koupelně, ale nemáte čas na shánění stavebního materiálu, koordinaci řemeslníků nebo ekologickou likvidaci odpadu?

Vsaďte na firmu Bohemia Decor Group s.r.o., která vám může nabídnout přestavbu koupelny na klíč. Vaši starou koupelnu proměníme v příjemné místo pro odpočinek a relaxaci. 

Přestavba koupelny - důvody proč mít novou koupelnu

 • Kompletní přestavba koupelny přináší zisk nových rozvodů vody, odpadů, elektřiny i vzduchotechniky.
 • Přestavbou koupelny můžeme dosáhnout zvětšení jejího prostoru.
 • Výměna starých obkladů, dlažby a baterií, které už dosluhují a neodpovídají současným požadavkům.
 • Výměna vany nebo sprchového koutu - výměnou za nové, lépe tvarované můžeme získat více místa, koupelna tak dostane zcela jinou dimenzi.
 • Senior nebo osoba se sníženou pohyblivostí v rodině - takoví lidé potřebují mít koupelnu s úplně jinými parametry.
 • Výstavba podlahového topení.
 • Výměna osvětlení - osvětlení je důležité a koupelnu opticky zvětší.
 • Výměna drobných doplňků a zařizovacích předmětů - nejlepší způsob, jak změnit tvář koupelny.

Přestavba koupelny pro nás není problém! Naplánujeme vše za vás - připravíme projekt, zajistíme potřebná povolení a technickou dokumentaci, poradíme s výběrem zařizovacích předmětů, dlažby i obkladů, zajistíme všechny potřebné profesionály (instalatéry pro vodu a kanalizaci, elektroinstalatéry, zedníky, obkladače i podlaháře). Při samotné přestavbě koupelny budeme místo vás koordinovat všechny navazující práce.

Přestavba koupelny se může zkomplikovat, je tedy důležité mít dopředu promyšlena všechna možná úskalí. Celá přestavba koupelny bude konzultována s našimi odborníky, spolu s nimi promyslíme vaše požadavky.

Jsme firma se zárukou kvality - přestavba koupelny je naše specialita. Čím složitější je přestavba koupelny, tím víc nás práce baví! Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci.

Přestavba koupelny může začít již do 48 hodin

Pokud má zákazník jasnou představu nabízíme EXPRESNÍ přestavbu koupelny - s přestavbou můžeme začít do 48 hodin!

Přestavba koupelny - zaručujeme:

 • přestavbu koupelny na klíč
 • individuální přístup
 • kvalitní a rychlou práci za odpovídající ceny
 • profesní odbornost
 • prověřené pracovníky

Přestavba koupelny - cenovou nabídku vám vypracujeme zdarma.

Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku na přestavbu koupelny, aby ste hned měli jasnou představu o ceně. Tím, že pro vás vypracujeme cenovou nabídku se k ničemu nezvazuje te.

Přestavba koupelny - postup:

Nejdříve vždy vše pečlivě zaměříme, potom je sepsána smlouva o dílo. V ní je uveden termín realizace a celkový rozsah prací s podrobným rozpočtem. 

Délka přestavby koupelny se pohybuje v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Záleží vždy na složitosti zakázky. Podle složitosti se samozřejmě u rekonstrukce koupelny může postup lišit.

 • Začínáme vybouráním staré koupelny, včetně rozvodů vody a elektřiny, demontáží stávajícího vybavení koupelny, odvozem sutě na skládku.
 • Potom navezeme stavební materiál, vyzdíme nové stěny přestavované koupelny, osadíme nové zárubně.
 • Provedeme nové rozvody kanalizace, vodoinstalace a elektřiny, včetně přípravy pro připojení pračky.
 • Vyrovnáme a odizolujeme podlahu, připevníme vanu nebo sprchový kout, na WC připevníme mísu
 • Následuje lepení obkladů, pokládka dlažby a spárování
 • Pokud zůstává část neobložených stěn, tak je vyštukujeme a vymalujeme.
 • Nainstalujeme sádrokartonové podhledy na stropy koupelny případně WC a i s bodovým osvětlením.
 • Dokompletujeme elektroinstalaci /vypínače a zásuvky/, osadíme dveře a připevníme zařizovací předměty.
 • Vše ukončíme finálním úklidem.

Dokončení přestavby koupelny - předání díla:

Po dokončení přestavby koupelny projdeme se zákazníkem celé dílo, provedeme kontrolu a dojde k jeho předání. Součástí předávacího procesu je sepsání předávacího protokolu, vystavení a předání záručních listů k jednotlivým výrobkům s návodem na údržbu, předání technické dokumentace, zápisů k provedeným zkouškám a revizních zpráv.

Po odsouhlasení předávacího protokolu vystavíme závěrečný daňový doklad a teprve od té chvíle začíná plynout záruční lhůta na montáž a dodávky materiálu v délce 2 roky.

Přestavba koupelny - časté dotazy:

Přestavba koupelny - lze financovat přestavbu koupelny formou stavebního spoření?

Ano, čerpání finančních prostředků ze stavebního spoření, případně jakékoliv formy úvěru je dnes zcela běžnou záležitostí. Přestavba koupelny může být financována ze stavebního spoření.

Přestavba koupelny - potřebuji stavební povolení k přestavbě koupelny?

Většinu přestaveb koupelen lze v současné době provádět bez stavebního povolení. Ve většině případů stačí ohlášení stavby stavebnímu úřadu a souhlas majitele domu. Případné běhání po úřadech zařídíme za vás.

Přestavba koupelny - jsou práce při přestavbě koupelny hlučné a v jakém čase jsou prováděny?  

Bez hluku se bohužel přestavba koupelny nedá provádět. Práce se zvýšeným hlukem provádíme zásadně v pracovní dny a to v době 8.00 -17:00hod., abychom co nejméně omezovali ostatní obyvatele v domě. Na nástěnku v domě můžeme po dohodě s vámi vyvěsit upozornění, že v domě probíha rekonstrukce a požádát nájemníky o shovívavost.

Přestavba koupelny - zajišťujete při přestavbě koupelny úklid?

Ano, naše služby při přestavbě koupelny obsahují denní úklid společných prostor na vašem podlaží. V případě přesunu materiálů provádíme úklid také ve všech dotčených prostorách včetně výtahu i chodníku.

Přestavba koupelny - lze v bytě během přestavby koupelny bydlet?

Ano, teoreticky to možné to je. Důrazně to však nedoporučujeme. Nejlepší je naplánovat si pro dobu přestavby koupelny dovolenou nebo se dočasně ubytovat u příbuzných.  V případě, že se nebudete mít kam uchýlit, zajistíme vám náhradní ubytování.

Přestavba koupelny - mohlo by Vás zajímat

Mimo přestavby koupelny nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu