Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě Praha

Už nikdy přes koupelnu do kuchyně?

Chcete se pustit do rekonstrukce koupelny v panelovém bytě, ale nevíte, jak na to?

Ať plánujete rekonstrukci koupelny v panelovém bytě nebo se chystáte na celkovou rekonstrukci bytu, firma Bohemia Decor Group s.r.o. vám s tím může a umí pomoci. V naší firmě poskytujeme profesionální služby, nabízíme možnost rekonstruovat vaší koupelnu na klíč. Vše za vás rádi zodpovědně vyřešíme – a problémy s rekonstrukcí koupelny v panelovém bytě vám ušetříme. Naplánujeme veškeré na sebe navazující práce, a jsme schopni zvládnout vše v krátkém časovém úseku.

S naší firmou můžete být při rekonstrukci koupelny klidně na dovolené a o vše se vám postaráme.

Jsme firma se zárukou kvality a provádíme kompletní službu – rekonstrukce koupelny od A do Z. Naše firma spolupracuje se všemi potřebnými profesemi. Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Spolupracujeme i s bytovým architektem, který vám navrhne interiéry přesně podle vašich představ. Zákazníkovi poradíme, jakou si má vybrat vanu, sprchový kout, umyvadlo, baterie nebo WC. Chcete chodit po vyhřáté podlaze? S instalací podlahového topení si poradíme také.

Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci.

Všichni naši pracovníci jsou prověřeni a denně na ně dohlíží některý z vedoucích pracovníků. Taktéž denně provádíme kontrolu rozpracovanosti jednotlivých zakázek. Tím máme vždy velmi dobrý přehled o aktuálním stavu rekonstrukce koupelny.

Samotná rekonstrukce koupelny v panelovém bytě může mít řadu komplikací, a proto je důležité promyslet všechna pro a proti. Celá rekonstrukce koupelny v paneláku bude konzultována s našimi odborníky, spolu s vámi promyslíme vaše požadavky. Zajistíme kompletní zpracování projektu, veškerou technickou dokumentaci, obstaráme případná povolení, revizní zprávy a jiné protokoly.

Materiály a zařizovací předměty si můžete vybrat v klidu domova, rádi vám zapůjčíme katalogy, ze kterých si vyberete vanu, sprchový kout, vodovodní baterie, obklady, dlažby, koupelnový nábytek a další zařizovací předměty.

Zaručujeme:

 • individuální přístup
 • rekonstrukci koupelny na klíč
 • kvalitní práci
 • profesní odbornost
 • prověřené pracovníky

Návrh rekonstrukce koupelny a cenovou nabídku vám vypracujeme zdarma.

Pokud dojdeme se zákazníkem ke shodě, provedeme osobní prohlídku místa provádění, kde se provede celkové zaměření. Po této schůzce je cenová kalkulace z naší strany již platná a může dojít k podpisu "Smlouvy o dílo" a následné realizaci rekonstrukce.

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě - jednotlivé kroky

Postup prací při rekonstrukci koupelny se může lišit. Délka rekonstrukce koupelny se pohybuje dle složitosti zakázky, obvykle to bývá cca 10 – 14 pracovních dní.

 • Začínáme vybouráním starého jádra, demontáží stávajícího vybavení koupelny, odvozem sutě na skládku.
 • Navezeme stavební materiál a zahájíme stavební práce – vyzdíme nové stěny, osadíme nové zárubně.
 • Provedeme nové rozvody – elektřiny, vodoinstalace a kanalizace, vč. přípravy pro připojení pračky.
 • Odizolujeme a vyrovnáme podlahu, následuje lepení obkladů, pokládka dlažby a spárování.
 • Vyštukujeme a vymalujeme neobložené stěny.
 • Na stropy nainstalujeme sádrokartonové podhledy včetně montáže bodových světel.
 • Nainstalujeme zařizovací předměty, zkompletujeme vypínače a zásuvky, osadíme nové dveře.
 • Uklidíme prostory nově rekonstruované koupelny a všech dotčených prostor, včetně chodby v domě a chodníku.

Dokončení rekonstrukce koupelny - předání díla

Naši pracovníci opouští byt teprve v okamžiku, kdy je koupelna plně funkční. Suť a staré zařizovací předměty určené k likvidaci jsou odvezeny na skládku. Byt (a nejen ten) je perfektně uklizen. Jakmile je rekonstrukce koupelny v panelovém bytě kompletně dokončena, projdeme spolu celé dílo, provedeme kontrolu a dojde k jeho předání. Součástí předávacího procesu je sepsání předávacího protokolu, vystavení a předání záručních listů k jednotlivým výrobkům, technické dokumentace, zápisů k provedeným zkouškám a revizních zpráv.

Po odsouhlasení předávacího protokolu vystavíme závěrečný daňový doklad a teprve od té chvíle začíná plynout záruční lhůta na montáž a dodávky materiálu v délce 2 roky.

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě - časté dotazy:

Lze financovat rekonstrukce koupelny v panelovém bytě formou stavebního spoření?

Ano, čerpání finančních prostředků ze stavebního spoření, případně jakékoliv formy úvěru je dnes zcela běžnou záležitostí. Rekonstrukci koupelny v panelovém bytě lze ze stavebního spoření financovat.

Jsou práce při rekonstrukci koupelny v panelovém bytě hlučné a v jakém čase jsou prováděny?

Bez hluku se práce spojené rekonstrukcí panelové koupelny nedají provádět. Práce se zvýšeným hlukem provádíme zásadně pouze v pracovní dny a to v době 8.00 -17:00hod., abychom co nejméně omezovali ostatní obyvatele v domě. Na nástěnku v domě vyvěsíme upozornění o probíhající rekonstrukci a požádáme nájemníky o shovívavost.

Potřebuji stavební povolení k rekonstrukci koupelny v panelovém bytě?

Většinu rekonstrukcí v panelovém bytě, je v současné době možné provádět bez stavebního povolení. Ve většině případů stačí ohlášení stavby stavebnímu úřadu a souhlas majitele domu. Případné běhání po úřadech zařídíme za vás.

Je při rekonstrukci koupelny v panelovém bytě zajištěn úklid?

Ano, naše služby při rekonstrukci koupelny v panelovém bytě obsahují denní úklid společných prostor na vašem podlaží. V případě přesunu materiálů provádíme úklid také ve všech dotčených prostorách včetně výtahu i chodníku. 

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě - mohlo by Vás zajímat

Mimo rekonstrukce koupelny nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu