Renovace zábradlí dodávka

Zábradlí pro vaše schody, balkón nebo terasu

Zábradlí je architektonický prvek, jehož úkolem je vymezení určitého prostoru. Zamezuje vstupu na nebezpečná místa, slouží jako ochrana před pádem do hlubin. Má-li zábradlí plnit svou funkci, ať už jde o estetickou, ale především ochrannou, je třeba, aby bylo naprosto v pořádku.

Může se však stát, že se mechanicky poškodí či na něm zanechá následky zub času. Není vaše zábradlí v ideálním stavu? Nečekejte, až se někomu něco stane. Nepodceňujte jeho případné poruchy a nechte ho opravit. Pusťte se do renovace zábradlí včas. Tento krok není dobré odkládat

Původní zábradlí na balkónech panelových domů už nesplňuje bezpečnostní požadavky stanovené EU. Stará zábradlí jsou nižší než ta, která se realizují v dnešních novostavbách. Může se také stát, že vaše železné zábradlí už není pořádku? Nechte našimi odborníky prověřit, zda staré zábradlí nemá skryté vady. Koroze původních sloupků může způsobit celkovou nestabilitu zábradlí. Díky vydroleným tmelům ve spárách může snadno vypadnout výplň zábradlí.

Pokud vaše zábradlí na balkóně nebo schodech není v pořádku a rozhodli jste, že je na čase přistoupit k renovaci zábradlí? Nezvládnete to sami? Ani nemusíte! Firma Bohemia Decor Group s.r.o. nabízí služby našich profesionálů. Renovace zábradlí s naší firmou proběhne rychle a profesionálně. Oslovte nás a vaše zábradlí za krátkou dobu bude zase jako nové!

Renovace zábradlí není jedinou námi nabízenou službou. Využíjte i naše rekonstrukce bytu a kompletní rekonstrukce bytového jádra.

Renovace či výměna zábradlí při rekonstrukci balkónů

Při návrhu renovace zábradlí je třeba vyvarovat se z důvodu životnosti a údržby celé řady různých detailů. Je nutno spolehlivě vyřešit detaily kotvení zábradlí, kotvení výplně, navrhnout odpovídající protikorozní ochranu, atd.

Konstrukce zábradlí a zejména jejich výplně zásadním způsobem ovlivňují výsledný architektonický dojem rekonstruovaného balkonu, ale i domu jako celku. Z tohoto důvodu je vhodné využít příležitosti při renovaci zábradlí k vytváření osobitého dojmu jednotlivých objektů.

Nejčastějšími materiály používanými na zábradlí jsou kámen, beton, kov, dřevo či jejich kombinace. V poslední době jsou oblíbená zábradlí, která jsou pozinkovaná, nerez či z hliníku. Nejvíce rozšířená jsou hliníková, která mají ještě navíc velmi příznivou cenu.

V současné době se na trhu objevuje celá škála systémových zábradlí, která však musí být individuálně posouzena a hodnocena z hlediska vhodnosti použití pro daný konkrétní případ.

Návrh konstrukce zábradlí je dán:

 • architektonickým řešením
 • technickým řešením z hlediska statického schématu, použitého materiálu, kotvení do nosné konstrukce, prostorového zasazení do obvodových konstrukcí objektu
 • rozměrů nosné konstrukce materiálovými a konstrukčními variantami výplní

Dodávka a montáž zábradlí

Poskytneme vám konkrétní informace o možnostech řešení, materiálech a doplňcích. Po telefonickém, emailovém, nebo osobním kontaktu vás v dohodnutém termínu navštíví náš pracovník. Na místě vám pomůže s výběrem materiálů pro konkrétní prostor a doporučí optimální designové řešení. Provede zaměření, navrhne technický postup a následně zpracuje kalkulaci, která bude splňovat všechny vaše požadavky.

Abychom mohli splnit přání a požadavky na zábradlí všech zákazníků, nabízíme realizaci v různých variantách a typech. Poradíme vám s výběrem typu a materiálu pro realizaci tak, aby zábradlí od nás bylo přesně na míru vašim požadavkům a potřebám.

Toužíte po oblém zábradlí na balkón nebo netypicky tvarovaném zábradlí na terasu? Pro profesionály z firmy Bohemia Decor Group s.r.o. to není problém. Umíme si totiž poradit i s atypickými tvary balkónů či lodžií. K zábradlí na balkón nabízíme také užitečné doplňky držáky na květinové truhlíky nebo sušáky na prádlo.

Typy zábradlí, které realizujeme:

 • schodišťové zábradlí
 • interiérové zábradlí
 • zábradlí před francouzská okna
 • venkovní zábradlí
 • balkónové zábradlí

 Typy zábradlí podle materiálu:

 • nerezové zábradlí
 • kovové zábradlí
 • kombinované zábradlí (dřevo, nerez)
 • skleněné zábradlí
 • dřevěné zábradlí

Zákazníkům nabízíme odborné také poradenství a konzultace. Navrhneme vám takové řešení, které bude optimální jak z hlediska estetického, tak i požadované kvality a ceny.

Firma Bohemia Decor Group s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete firmu Bohemia Decor Group s.r.o.