Rekonstrukce bytového jádra v paneláku

Zpívá vaše bytové jádro smutnou písničku o tom, že by chtělo nový kabát? Co vám brání mu ho dopřát? Jste-li ještě šťastnými vlastníky umakartového jádra, váš byt si zaslouží rekonstrukci, která povznese úroveň vašeho bydlení do dimenzí, o nichž se vám v současné době ani nesní. Nepochybujte o tom, že i z panelákového bytu lze udělat bydlení vašich snů.

Špína a prach si na vás nepřijdou

Bojíte se rekonstrukce bytového jádra v paneláku kvůli tomu, že špína a prach vyřadí váš byt z provozu? Vaše obavy jsou zbytečné. Naši řemeslníci nejenže odvedou kvalitní práci, ale jsou schopni zamezit šíření prachu mimo rekonstruované prostory a ve finále pro vás zajistí i úklid staveniště.

Vsaďte na sádrokarton

Chcete-li ničivé účinky nepořádku při stavbě ještě více eliminovat, vsaďte na montáž sádrokartonuSádrokartonové příčky jsou lehké a nemusíte se obávat, že by neunesly například poličky v koupelně či kuchyňské skříňky ze strany kuchyně. Výhodou sádrokartonových konstrukcí při rekonstrukci bytových jader je i vysoká variabilita, díky níž jednoduše vytvoříte jak sádrokartonový strop, tak i sádrokartonový podhled, který pomůže díky vestavěnému osvětlení vykouzlit ve vaší koupelně uklidňující atmosféru.

Rozmyslete si styl a barevné ladění

Rekonstrukce jádra nemusí být vůbec složitá, pokud ji svěříte profesionálům. Na vás bude pouze si rozmyslet, jak chcete, aby vaše bytové jádro vypadalo. Promyslete barvu a styl obkladů v koupelně, tvar vany s ohledem na dispozice bytového jádra a plánujete-li s ním rovnou zrekonstruovat i vaši kuchyň, vyberte i její styl a barevné rozvržení. Naši designéři vám připraví několik návrhů finálního řešení na míru. Potřebujete-li ve svém plánování trochu inspirace, navštivte naši fotogalerii rekonstrukcí bytového jádra a představte si své plány již realizované.