Rekonstrukce bytu

Odkládáte ji? Jak dlouho už? Víte, že nejpalčivější otázkou po právě dokončené rekonstrukci bytu je „Proč jsme ji tak dlouho odkládali“? Kompletní rekonstrukce bytu sice na první pohled vypadá náročně, máte-li ale za zády odborníky, není se čeho bát.

 

Co bude vaším hlavním úkolem?

Na vás bude se pouze rozhodnout, kterému z návrhů našeho architekta dáte přednost. To je celé. Vše ostatní vyřešíme za vás. Vyběháme za vás vše na úřadech, zajistíme vypracování projektové dokumentace i designérských návrhů a celou rekonstrukci bytu zrealizujeme. Zajistíme pro vás bourací i zednické práce. Máme i šikovné obkladače, elektrikáře a plynaře a ve finále zajistíme i úklid, budete-li si ho přát.

 

 

Jak se připravit na schůzku s architektem?

Před schůzkou s naším architektem je dobré si promyslet několik věcí. Není to sice nutné, ale pokud v těchto oblastech budete mít jasno, výrazně to přestavbu bytu usnadní a zefektivní. Především byste už měli alespoň tušit, jaké barevné ladění bytu budete preferovat. Zda je vaším přáním mít byt překypující veselými barvami a různobarevnými obklady nebo raději vsadíte na minimalistický design s nádechem šedé doplněné o neutrální bílou. Také je dobré mít alespoň rámcově promyšlenou budoucí dispozici bytu. Kde byste rádi měli kuchyň, obývací pokoj, ložnici či bytové jádro.  Chcete-li se ve vašem přemýšlení nechat inspirovat, podívejte se na naše fotografie rekonstrukcí bytu a představte si v již hotových řešeních vaši budoucnost. Jak by se vám v jednotlivých bytech žilo?

 

 

Kvalitní práce za dobrou cenu

Máte-li již alespoň rámcově jasno v tom, jak by měl váš byt vypadat, kontaktujte nás a my už vás celou rekonstrukcí bytu v paneláku provedeme k vaší výsledné spokojenosti. Zároveň vás přesvědčíme, že cena rekonstrukce bytu se nemusí šplhat do astronomických výšin a přesto může být odvedena kvalitní práce.