Autosklo Praha

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

Pro více informací nebo pro okamžitou výměnu čelního autoskla volejte na číslo 603 111 072.

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Na trhu působí již od roku 2001. 

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

  • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
  • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Bez příplatku po celé ČR.
  • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
  • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Při poškození čelního skla není dobré dlouho váhat s jeho výměnou či opravou. Podle nových pravidel může být za poškozené čelní sklo odebráno policistou až 5 bodů a udělena pokuta. Obvykle se to řeší pouze domluvou a doporučením rychlé opravy, ale proč riskovatt, když Autosklo Praha JR za Vás vyřeší veškeré formality!

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie výrazně ztěžují vniknutí do vozidla. I zabarvené fólie tuto funkci splňují. V servisu Autosklo Praha JR Vám doporučí a seženou nejvhodnější typy fólií na váš vůz a v krátkém čase fólie namontují.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Disponují více jak 8000 ks autoskel přímo na skladě. Autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Cílem firmy Autoskla Praha JR je maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc provozují NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Poskytují mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR.

Když je provedena oprava čelního skla, bude vám poté poskytnuta 3letá záruční doba (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek