Naši partneři

Mimo oblast rekonstukce bytů vám doporučujeme níže uvedené firmy, které mají, rovněž jako my, profesionální přístup k zákazníkům a špičkovou kvalitu služeb.

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha v nabídce sortimentu má i mimo jiné podlahovou krytinu marmoleum. Mezi jejich službami lze samozřejmně taktéž nalézt služby s touto krytinou spojené. Marmoleum je stoprocentně přírodní linoleum se skvělými vlastnostmi. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani garance na padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brányJestliže chcete váš plot doplnit o vjezdovou bránu nebo rovnou oplotit pozemek novým plotem či k vaší garáži dodat garážová vrata, tak vám doporučujeme firmu Urban BVP. Firma si zakládá na provtřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. Navíc má velmi přívětivé ceny.

 

Autosklo Praha - Autoskla J.R.

Autosklo Praha Firma Autosklo Praha JR poskytuje své služby nonstop. Výměnu autoskla vám může provést zdarma z připojištění či z povinného ručení. Skladem mají více než 8000 autoskel, a tak může být provedena výměna ihned. V nabídce mají také lepení prasklin a monráž autofólií. Díky jejich mobilnímu servisu mohou provést výměnu v terénu a to i za nepříznivého počasí.

 

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí v hlavním městě Praha a v jeho okolí. Zámečnictví a jejich zámečnická pohotovost je otevřená od 6:00 do 20:00. Pokud by se vám někdy mohli hodit jejich rychlé a kvalitní služby, tak si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Profrsionální zámečníci z této firmy si dokáži poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha to nejdůležitější a na jejich kvality se lze spolehnout.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich kamenné prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

 

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha nemá zavírací hodiny! Profesionální zámečnický servis můžete využít ve dne i v noci, kterýkoliv den v týdnu po celý rok. Zámečnická pohotovost Praha je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Zámečnický servis zámečnické pohotovosti Praha je rychlý a profesionální. Nebojte se žádného poškození vašich dveří. Při otevírání všech druhů zámků a dveří vždy dbají na co nejmenší poškození, a veškeré potřebné nářadí i materiály, včetně bezpečnostních klíčů, vložek a kování vozí na výjezdu k zákazníkovi vždy s sebou!

 

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

Moderní koupelny

Moderní koupelny Vřele všechny zveme do naší nové luxusní vzorkovny. Byla otevřena v roce 2017 na Žižkově, v Praze 3. Naleznete zde vše pro realizaci luxusní koupelny jako třeba luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. V naší vzorkovně-prodejně (150 m2) jsou vystaveny a představeny luxusní koupelny od firmy Dornbracht a Alape. Tyto firmy se specializují na koupelny dle nejnovějších trendů, aby mohly uspokojit i nejnáročnější zákazníky. Dornbach i Alape jsou ověření dodavatelé luxusních koupelen.

 

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy Vinylové podlahy jsou fenoménem několika posledních let. Tyto podlahové krytiny jsou odolné, stálobarevné a jsou vhodné i pro pokládku na podlahové teplovodní topení s pomalým náběhem. Vinylové podlahy lepené jsou plastovými krytinami, vhodnými pro všechny typy interiérů, stačí zvolit vhodné zpracování. U nás Vám nabídneme a na vzorcích představíme tuto krytinu ve velkém množství dřevěných, kamenných i abstraktních dekorů. Vinylové podlahy, které jsou instalovány technologicky správně, vypadají k nerozeznání od standardních přírodních materiálů.