Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaMarmoleum Praha 1Marmoleum Praha 2Marmoleum Praha 3Marmoleum Praha 4Marmoleum Praha 5Marmoleum Praha 6Marmoleum Praha 7

Společnost Podlahy Praha v nabídce sortimentu má i mimo jiné podlahovou krytinu marmoleum. Mezi jejich službami lze samozřejmně taktéž nalézt služby s touto krytinou spojené. Marmoleum je stoprocentně přírodní linoleum se skvělými vlastnostmi. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani garance na padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Marmoleum je ekologicky vyráběno a navíc i jeho likvidace je zhlediska ekologie nezávadná. Marmoleum lze spálit aniž by jeho likvidace zatížila životní prostředí nebo ho lze prostě dát na kompost, kde se bez problémů rozloží.

Podlaha, která je z marmolea, je příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická, a proto nepřitahuje prach a je tak vhodná pro alergiky i astmatiky. Navíc podlaha je velmi příjemná na dotek a odolná vůči vlhkosti i vodě a lze jí realizovat i na podlahové topení. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum oplývá nespočtem různých barevných kombinací. Máte možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum je děleno do několika řad, které vám dohromady nabízí  více než 160 dekorů. Navíc výrobci nabízejí možnost zadat si barvu takzvaně na míru a výrobce vám vytvoří barvu podle vašeho přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea jsou barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum vám umožní vytvořit různé podlahové vzory , obrazce nebo variace podle vašich návrhů a fantazie. To vše díky tomu, že marmoleum lze libovolně kombinovat. Vaše přírodní podlaha tak bude vypadat přesně tak jak vy chcete a bude tak v jednotě s vaší fantazí. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum perfektně kombinovat a vytvoří vám podlahu dle vašich představ!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí v pásech, čtvercích nebo je dostupné v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této podlahy je vždy zapotřebí mít dobře připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, nejlépe vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál a má řadu ojedinělých vlastností, proto se vždy vyplatí pokládku nechat odborné firmě. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponujeme nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.