Podlahy Praha

Podlahy PrahaPodlahy Praha 1Podlahy Praha 2Podlahy Praha 3Podlahy Praha 4Podlahy Praha 5Podlahy Praha 6Podlahy Praha 7

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich kamenné prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Firma Podlahy Praha s.r.o. vám vždy spolehlivě dodá a i zrealizuje pokládku jakékoliv podlahové krytiny. V jejich nabídce služeb je i údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů a jisteže také pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

V nabídce sortimentu pro vás mají připravený velký výběr všech druhů podlahových krytin, které si lze v kamenné prodejně Podlahy Praha na Praze 7 v ulici Komunardů 38, osobně prohlédnout. V prodejně je vám k ruce vždy profesionální personál, který Vám pomůže s výběrem té ideální krytiny dle vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Když vybíráte podlahovou krytinu měli byste dbát na pár duležitých věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Podstatné je vybrat především vhodný typ podlahy v závislosti na vašem současném podkladu. S tím vám osobně poradí v vzorkové prodejně na Praze 7. Hodně záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny. Tyto parametry následně definují celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy.  Dřevěné podlahy mají výhodu, že se u nich může provést broušení parket či prken. Tato renovace parket vám zajistí to, že podlaha poté vypadá jako nová. Navíc renovace podlah se může provést opakovaně. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky