Podlahy Praha

Podlahy PrahaPodlahy Praha 1Podlahy Praha 2Podlahy Praha 3Podlahy Praha 4Podlahy Praha 5Podlahy Praha 6Podlahy Praha 7

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, dřevěné terasy, vinylové podlahy, marmoleum - přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket, kompletní renovace podlah a schodů, pokládku podlah - pokládka vinylové podlahy, laminátové, prostě většiny podlahových krytin. V jejich kamenné prodejně mají nejen vystaveny výše uvedené podlahy, ale také odborný personál, který se vám bude ochotně věnovat a vše vám vysvětlí. Zároveň vám srozumitelně zodpoví všechny vaše dotazy.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

 • Rychlé dodací lhůty
 • Působí na trhu přes 12 let
 • Mnoho referencí k předložení
 • Záruka na všechny naše práce a materiál
 • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Firma Podlahy Praha s.r.o. vám vždy spolehlivě dodá a i zrealizuje pokládku jakékoliv podlahové krytiny. V jejich nabídce služeb je i údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů a jisteže také pokládka vinylových podlah a všech ostatních. Na renovace podlah Praha mají vytvořený i specializovaný web, kde naleznete pochopitelně služby jako je broušení parket Praha, renovace parket Praha, údržba podlahy, servis schodů, no prostě vše, co do tohoto segmentu patří.

Podlahy Praha - sortiment

V nabídce sortimentu pro vás mají připravený velký výběr všech druhů podlahových krytin, které si lze v kamenné prodejně Podlahy Praha na Praze 7 v ulici Komunardů 38, osobně prohlédnout. V prodejně je vám k ruce vždy profesionální personál, který Vám pomůže s výběrem té ideální krytiny dle vašich požadavků. Je jedno zda vás zajímá vinylová podlaha, dřevěná podlaha či dřevěná terasa, marmoleum, laminát na cokoliv vám zde odpoví. Cokoliv vám zde ukáží. Nebojte se proto obrátit na společnost Podlahy Praha a na jejich vzorkovou prodejnu.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Když vybíráte podlahovou krytinu měli byste dbát na pár duležitých věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Podstatné je vybrat především vhodný typ podlahy v závislosti na vašem současném podkladu. S tím vám osobně poradí v vzorkové prodejně na Praze 7. Hodně záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny. Tyto parametry následně definují celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy.  Dřevěné podlahy mají výhodu, že se u nich může provést broušení parket či prken. Tato renovace parket vám zajistí to, že podlaha poté vypadá jako nová. Navíc renovace podlah se může provést opakovaně. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

 • Podlahy-Praha.cz - nový web věnovaný podlahám
 • PodlahyPraha.cz - starší web zabývající se podlahovými krytinami
 • Renovace podlah Praha - webové stránky určené pro renovace podlah
 • Vinylové podlahy Fatra Click - webová prezentace zaobírajíci se vinylovými podlahami Fatraclick
 • Marmoleum Praha -  web, kde je prezentována podlahová krytina marmoleum
 • Výprodej podlah - webová strána, kde naleznete naše produkty ve výprodeji