Renovace podlah Praha

Renovace podlahRenovace podlah 1Renovace podlah 2Renovace podlah 3Renovace podlah 4Renovace podlah 5Renovace podlah 6

Společnost Podlahy Praha posoudí potřebny rozsah zásahu a sestaví pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Zároveň vždy s přesností určí potřebný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí současný stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika máte u společnosti Podlahy Praha zdarma.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Renovace podlah Praha od profesionálů

Vyškolení odborníci dokáží zrealizovat vaše myšlenky a potřeby přesně tak, jak si budete přát. Po renovaci bude vaše podlaha vypadat jako nová. Firma si hravě poradí i s náročnými a atypickými renovacemi podlah. Žádná zakázka není pro společnost Podlahy Praha malá ani velká. Nabízí kvalitní služby za rozumné ceny. Pracovníci mají mnohaleté zkušenosti v oboru a jsou připraveni vám vřele poradit při řešení vašich požadavků.

Renovace podlah - nejčastěji využívané služby 

Co zahrnuje renovace podlah u společnosti Podlahy Praha:

  • Odborné posouzení náročnosti a vhodnosti zamýšlené renovace podlahy u zákazníka
  • Návrh na řešení 
  • Vypracování cenové nabídky
  • Uzavření smlouvy o dílo
  • Provedení renovace podlahy v rozsahu uzavřené smlouvy
  • Úklid a odvoz stavební suti  

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Dřevěné parkety jsou oblíbenou podlahovou krytinou již řadu let. Dřevo je přírodní materiál a ani při sebelepší péči nezamezíte rýhám a běžnému opotřebení. To je důvod proč je nutná renovace parket. Existuje možnost, jak zachovat historickou podlahu, a přesto se mít možnost těšit ze vzhledu podlahy nové. Řešením je služba společnosti Podlahy Praha – renovace podlah, kterou provádějí vyškolení podlaháři pomocí osvědčených postupů s využitím moderní renovační techniky. 

Dřevěné podlahy a parkety lze renovovat i několikrát. Hlavní službou v renovačním procesu u dřevěných podlah nebo parket je broušení parket nebo broušení dřevěných podlah, tmelení parket a následné moření či lakování parket. Profesionální renovace všech druhů dřevěných podlah a parket včetně renovace podkladů provádí firma řadu let. Renovovat lze dneska jakoukoli dřevěnou podlahu. Díky moderním technologiím dosáhneme opět nového vzhledu za poměrně nízkou cenu oproti nové podlaze.

Renovace dřevěné podlahy může vypadat složitě, ale výsledek se určitě vyplatí!