Vjezdové brány

Vjezdové bránysamonosné vjezdové bránypojezdové vjezdové brányvjezdové brány 3vjezdové brány 4vjezdové brány 5vjezdové brány 6vjezdové brány 7

Vjezdové brány, ploty a garážová vrata od firmy Urban BVP doporučujeme

Jestliže chcete váš plot doplnit o vjezdovou bránu nebo rovnou oplotit pozemek novým plotem či k vaší garáži dodat garážová vrata, tak vám doporučujeme firmu Urban BVP.  Firma si zakládá na provtřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. Navíc má velmi přívětivé ceny.

Společnost Urban BVP nabízí jak vjezdové brány a garážová vrata, tak i ploty, branky a pohony v široké škále. Veškeré vjezdové brány i garážová vrata a ostatní  produkty z jejich nabídky dodávají včetně montáže. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké průmyslové podniky. 

Vjezdové brány rozdělení

Vjezdové brány od Urban BVP vám poskytnou kompletní uživatelský komfort a ochranu, ale zároveň by měly vhodně doplnit plot a celý pozemek i s budovou. Klíčovým kritériem při výběru, kterou z vjezdových bran vybrat, je vždy na prvním místě prostor, který máte k dispozici, jeho členitost, provozní požadavky a v neposlední řadě i finanční možnosti.

Vjezdové samonosné brány

Samonosné vjezdové brány jsou výbornou volbou, kdy nejsou za potřebí stavební zásahy. Tento typ bran se otevírá do strany podél oplocení a díky tomu nezabírají prostor ve vjezdu. Samonosné vjezdové brány nepotřebují podpůrná kolečka, vodicí profil ani rovný terén jako by tomu muselo být u pojezdových brán. Samonosné automatické brány jsou vybaveny pohonem a ovládáním umístěným ve sloupku.

Vjezdové pojezdové brány

Jak jsme naznačili výše, tak pojezdové brány vyžadují rovný terén. To kvůli tomu, aby bylo možné zabudovat pojezdovou kolejnici. V této zabudované kolejnici se bude pohybovat brána na kolečkách. Pojezdové vjezdové brány se zasouvají pomocí koleček těsně podél plotu či zdi po pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. Vjezdové pojezdové brány jsou tudíž vhodné jen pro vodorovné povrchy. Nadruhou stranu vám díky jednoduché konstrukci nabízejí pojezdové vjezdové brány vysokou životnost a spolehlivost.

Vjezdové křídlové brány

Křídlové vjezdové brány jsou levné a nejpoužívanějším řešením. Nejvíce se využívají tam, kde dostatečný boční prostor pro samonosné vjezdové brány a tudíž je potřeba osadit bránu s křídlovým otevíráním. Křídlové brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Jednotlivá křídla a může být i jen jedno křídlo se může otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry. Křídlové vjezdové brány mají přednost ve své ceně a variabilitě.

Firma Urban BVP disponuje odborným a ochotným personálem

Instalaci všech produktů (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací systémy...) provádí firma Urban BVP sama a nenajímá si někoho dalšího. Tato profesionální společnost vám tedy nabízí vše od pomoci při výběru, dodání až po montáž. Mají více jak 20 letou praxi v oboru a tudíž je můžeme s kldem doporučit.